Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

2 вересня у центральній районній бібліотеці імені Івана Франка відбулася презентація художньої виставки з нагоди 30-ї річниці Дня Незалежності України та сторіччя з дня народження поета Леоніда Полтави.


https://crbfranko.tumblr.com/post/661279595197251584/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F-%D1%85%D1%83%D0%B4%D0%BE%D0%B6%D0%BD%D1%8C%D0%BE%D1%97-%D0%B2%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%BA%D0%B8-020921-%D1%96%D0%BC-%D1%96


На відкриття виставки завітало багато поважних гостей, художників «Мистецької світлиці» та користувачів бібліотеки. Почесними гостями святкового заходу стали заслужений економіст України, голова благодійного Фонду імені Петра Калнишевського, голова громадської організації «Сумське земляцтво у місті Києві» Іван Рішняк та куратор проєкту мистецтвознавець, заслужений працівник культури України Валентина Єфремова. У теплій атмосфері читальної зали присутні спілкувалися, знайомилися з картинами, ділились враженнями. Валентина Єфремова представила добірку книг Леоніда Полтави та цікаво розповіла про життєвий і творчий шлях українського поета, прозаїка, драматурга, радіожурналіста, емігранта. Письменник довго залишався незнаним у рідному краї, але його творчий доробок був високо оцінений за межами України. Починаючи з 90-х років творчість Леоніда Полтави стала знаною і шанованою в сучасній Україні. Опинившись далеко від рідного краю, цей український інтелігент, великий патріот прибрав собі ім’я материзни – Полтава – і гідно проніс його над світом. Головний редактор журналу «Гетьман» Ігор Кравчук з колегами записав відеорепортаж нашого заходу, щоб передати до Нью-Йорка донці Леоніда Полтави Дарії Дикій. Наприкінці зустрічі автори картин отримали пам’ятні сертифікати Національної спілки художників України, Сумського земляцтва у місті Києві, Іван Рішняк здобув Сертифікат Міжнародного посла миру від Світового літературного форуму миру та прав людини, а всі інші – велике задоволення від теплої і душевної зустрічі. Ми щиро вдячні своїм постійним, надійним партнерам, а особисто Валентині Єфремовій за цікаві заходи, які проходять у нашій бібліотеці. Запрошуємо на перегляд чудового живопису до нашої бібліотеки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *