8 липня центральна районна бібліотека імені Івана Франка у літній читальній залі «На природі – грай, читай!» у Куренівському парку провела дегустацію бібліорозваг «Веселися, грай і книжки читай!». Бібліотекарка Тетяна Войкіна розповіла діткам про різні види спорту, ознайомила з книжками, які є в нашій бібліотеці на цю тему. Діти з задоволенням малювали на асфальті яскравою різноколірною крейдою, грали у «класики», змагалися хто краще і довше стрибає на скакалці, надували мильні бульбашки, розповідали про свої улюблені спортивні захоплення. Літо – пора активного відпочинку та цікавого читання. Запрошуємо до нашої бібліотеки! Веселого та незабутнього вам літа з книжкою!





Залишити відповідь