Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

Універсальна публічна бібліотека № 11 пропонує увазі читачів буктрейлер на книгу Тетяни Водотики «Історії успіху: видатні українські бізнесмени ХІХ століття».Ця книга з’явилась у фонді бібліотеки завдяки Українському інституту книги. Цікаве видання про історії людей, вдача та праця яких надихають і сьогодні. Маючи різну освіту і походження, багато хто з них пішов наперекір долі. Вони були із різних куточків України: Харкова, Києва, Херсона, Одеси, Катеринослава – заробити можна було всюди, а на історіях побудови бізнес-імперій можна і сьогодні навчатися у таких підприємців, як Ізраїль Бродський, брати Ельворті, Стефан Кульженко, Олексій Алчевський. Врешті, успіх цих підприємців став успіхом і надбанням України в історичній ретроспективі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *