Неабияке задоволення приносять нові книжки, які надходять до бібліотеки. Особливе враження викликала у бібліотекарів та користувачів бібліотеки імені Валі Котика нова партія книжок від Українського Інституту Книги, отримана в рамках державної програми поповнення бібліотечних фондів. До неї потрапили і нові твори сучасних українських письменників, і україномовні переклади сучасних зарубіжних письменників та класиків літератури, і новинки технічної, науково-природничої та інших видів галузевої літератури, серії пригод, детективів, фентезі, світові бестселери. Для ознайомлення з цим читацьким скарбом, працівники бібліотеки імені Валі Котика вирішили провести День нової книги, і 19 березня до них завітали читачі різних вікових груп, натхненні можливістю обрати для себе щось нове й ексклюзивне.

Для дітей молодшого шкільного віку була організована виставка «Нові книги на полички нам дарує Інститут, до пригод і нових друзів хай вони вас приведуть». Окрім цього, для наймолодших читачів підготували огляд літератури «Подивись, які гарненькі ці книжки! Вони новенькі!». Галузеву літературу представила non-stop акція «Енциклопедія сучасна: школярам та дошкільнятам допомога вчасна!». Читачам середнього шкільного віку підготували перегляд літератури «Нові книги – нові відкриття». Література з різних напрямків науки, техніки, мистецтва була представлена в інформ-бюро «Час читати – час пізнавати». Привернув увагу підлітків блікфанг «Читати модно! Читати круто!», де були зібрані кращі новинки світової літератури.
Звісно, всім нашим відвідувачам дуже сподобалося розмаїття літературних жанрів. І вони, як і колектив бібліотеки, висловлюють щиру подяку Українському Інституту Книги за сприяння поповненню книжкових фондів бібліотек міста!

https://crbfranko.tumblr.com/post/646348239503753216/%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%8C-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%97-%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B3%D0%B8-%D1%96%D0%BC-%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%96-%D0%BA%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *