af
af

25 лютого об 11:00 відбувся «Бібліоярмарок-2021», який в онлайн-форматі представив видавничу продукцію публічних бібліотек централізованої бібліотечної системи Подільського району за 2020 рік.

На презентацію свого видавничого продукту в облаштованій ярмарковій локації кожній бібліотеці надавалось не більше 3 хвилин. Бібліографічні та біобібліографічні покажчики та путівники, рекомендаційні списки та буклети, серійні видання, шортлисти, присвячені знаменним подіям, ювілейним датам, краєзнавчій та іншій тематиці, різноманітні рекламні видання, адресовані широкому загалу користувачів, презентувались у всіх 13 бібліотеках.
Компетентне журі у складі голови – директорки ЦБС Подільського району Антоніни Ошкало, та членів журі – завідувачок відділів ЦРБ імені Івана Франка Олени Іоаніді (відділу довідково-бібліографічної та інформаційної роботи) і Тетяни Маковій (відділу інформаційних систем та електронних ресурсів), визначило переможців «Бібліографічного ярмарку-2021» у зазначених номінаціях.
Диплом у номінації «Бібліографічний бренд року» отримала автор-укладач біобібліографічного путівника «З Подолу на Пріорку – Кирилівською вулицею» заступник директора ЦБС Подільського району Ганна Брагарник.
Грамотами нагороджені переможці в інших номінаціях.
У номінації «Рекламний бренд року» перемогу виборола бібліотека імені Юрія Збанацького для дітей.
Рекомендаційний бібліографічний покажчик «Комп’ютерна залежність як проблема сучасності» (8-й випуск серії «Щоб не потрапити у безодню»), укладений провідним бібліографом бібліотеки імені Віктора Некрасова Тетяною Бондаренко, здобув перемогу в номінації «Кращий бібліографічний покажчик, що виходить у серії».
Автором найяскравішої дизайнерської концепції бібліографічного продукту визнано провідного бібліографа бібліотеки Дружби народів Лесю Рябець.
Перемогу в номінації «Найоригінальніший підхід до онлайн-презентації видавничої продукції» розділили бібліотека імені Андрія Головка та Універсальна публічна бібліотека №11.
Переможцем номінації «Лідер краєзнавчої бібліографії» стала автор-укладач бібліографічного покажчика «Замкова гора» бібліограф І категорії Дар’я Кононюк.
Вітаємо з перемогою! Дякуємо усім учасникам ярмарку! До зустрічі на «Бібліоярмарку-2022!

https://crbfranko.tumblr.com/post/644096685547667456/%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%8F%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%BA-2021-%D1%96%D0%BC-%D1%96%D1%84%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%B0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *