7 лютого в універсальній публічній бібліотеці № 11 відбулося чергове практичне мультимедійне заняття «Говоримо українською». Члени розмовного клубу української мови «Перегук» розпочали заняття з артикуляційної гімнастики. Надалі мультимедійна презентація допомогла у перевірці знань: зображення на екрані необхідно було озвучити українською. Члени клубу отримали домашнє завдання зі зв’язного мовлення: об’єднати презентаційні зображення в оповідання.





Залишити відповідь