7 лютого в універсальній публічній бібліотеці № 11 відбулося чергове практичне мультимедійне заняття «Говоримо українською». Члени розмовного клубу української мови «Перегук» розпочали заняття з артикуляційної гімнастики. Надалі мультимедійна презентація допомогла у перевірці знань: зображення на екрані необхідно було озвучити українською. Члени клубу отримали домашнє завдання зі зв’язного мовлення: об’єднати презентаційні зображення в оповідання.

 

 

https://www.tumblr.com/crbfranko/741746605378699264/%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B5-%D0%BC%D1%83%D0%BB%D1%8C%D1%82%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D1%8F%D1%82%D1%82%D1%8F-%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%BE

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *