14 січня у бібліотеці на Вишгородській відбулося 180 засідання києвознавчого клубу «Кияни».

Голова клубу Віталій Баканов поділився досвідом підбору києвознавчих матеріалів та зворотнього зв’язку з читачами й дослідниками історії Києва. Зінаїда Шкавро зацікавила гостей постаттю українського громадського діяча, мецената, публіциста в історії України та Києва Євгена Чикаленка. Оксана Салан запропонувала клубівцям лексичні особливості повсякденного мовлення та говірки «по-київськи». Євген Рейцен розповів про впровадження новаторських дисциплін в організації освітньої діяльності КНУБА. Оксана Бондарчук захопила присутніх приголомшливими різдвяно-новорічними пригодами з авторських оповідань. Олександр Яцухно читав власну поезію, а В’ячеслав Верховський – нові оповідання з циклу «сусідські історії». Тетяна Шевчук дарувала магічність «зимових» пісень, створивши особливу атмосферу теплої зустрічі. Олена Магдич ділилась спогадами участі в українських кінофестивалях та зіграних ролях. Наступна зустріч києвознавчого клубу відбудеться 28 січня о 12:00.




Залишити відповідь