14 січня у бібліотеці на Вишгородській відбулося 180 засідання києвознавчого клубу «Кияни».


https://www.tumblr.com/crbfranko/739575360754253824/180-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BA%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D0%BA%D0%B8%D1%8F%D0%BD%D0%B8-140124


Голова клубу Віталій Баканов поділився досвідом підбору києвознавчих матеріалів та зворотнього зв’язку з читачами й дослідниками історії Києва. Зінаїда Шкавро зацікавила гостей постаттю українського громадського діяча, мецената, публіциста в історії України та Києва Євгена Чикаленка. Оксана Салан запропонувала клубівцям лексичні особливості повсякденного мовлення та говірки «по-київськи». Євген Рейцен розповів про впровадження новаторських дисциплін в організації освітньої діяльності КНУБА. Оксана Бондарчук захопила присутніх приголомшливими різдвяно-новорічними пригодами з авторських оповідань. Олександр Яцухно читав власну поезію, а В’ячеслав Верховський – нові оповідання з циклу «сусідські історії». Тетяна Шевчук дарувала магічність «зимових» пісень, створивши особливу атмосферу теплої зустрічі. Олена Магдич ділилась спогадами участі в українських кінофестивалях та зіграних ролях. Наступна зустріч києвознавчого клубу відбудеться 28 січня о 12:00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *