Ялинка, подарунки, веселий сміх, блискучі яскраві вогники – усе це робить новорічні свята найпрекраснішими та незабутніми для всіх. Тож 7 грудня до універсальної публічної бібліотеки №11 завітали вихованці середньої та старшої групи ДНЗ «Витоки» на дитячий ранок «Ой зима, зима, зима! Веселіш пори нема!»

На юних гостей чекала цікава святкова програма: зустріч із загадковими та веселими казковими героями – Ельфом, Сніговиком та Дракончиком, ролі яких виконували талановиті і креативні бібліотекарі книгозбірні. Вони розповідали цікаві новорічні історії та казки, влаштували рухливі ігри, танці, конкурси, співали разом з малечею новорічні пісні, чим зачарували усіх присутніх, які завдяки їм пройнялися духом Різдва та Нового року.




Залишити відповідь