Ялинка, подарунки, веселий сміх, блискучі яскраві вогники – усе це робить новорічні свята найпрекраснішими та незабутніми для всіх. Тож 7 грудня до універсальної публічної бібліотеки №11 завітали вихованці середньої та старшої групи ДНЗ «Витоки» на дитячий ранок «Ой зима, зима, зима! Веселіш пори нема!»


https://www.tumblr.com/crbfranko/736122149373444096/%D0%B4%D0%B8%D1%82%D1%8F%D1%87%D0%B8%D0%B9-%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%BA-%D0%BE%D0%B9-%D0%B7%D0%B8%D0%BC%D0%B0-%D0%B7%D0%B8%D0%BC%D0%B0-%D0%B7%D0%B8%D0%BC%D0%B0-%D0%B2%D0%B5%D1%81%D0%B5%D0%BB%D1%96%D1%88-%D0%BF%D0%BE%D1%80%D0%B8


На юних гостей чекала цікава святкова програма: зустріч із загадковими та веселими казковими героями – Ельфом, Сніговиком та Дракончиком, ролі яких виконували талановиті і креативні бібліотекарі книгозбірні. Вони розповідали цікаві новорічні історії та казки, влаштували рухливі ігри, танці, конкурси, співали разом з малечею новорічні пісні, чим зачарували усіх присутніх, які завдяки їм пройнялися духом Різдва та Нового року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *