Хіт-парад
Створення інформаційних тек в умовах дефіциту нових надходжень до бібліотеки – справа важлива і необхідна. До того ж ця робота цікава і пізнавальна. Це перегляд і систематизація газетних та журнальних статей, бібліографічне та художнє опрацювання. В бібліотеці імені Віктора Некрасова на сьогоднішній день створено 43 тематичні папки. Тематика папок охоплює різні галузі.
Англійська мова – одна з найпоширеніших мов у світі, мова міжнародного спілкування.
Указом Президента України Петра Порошенка 2016 рік оголошено Роком англійської мови в Україні.
В бібліотеці імені Андрія Головка діє виставка-посібник «Speak global – go global (Вчи мову – виходь у світ)» для бажаючих вивчити або вдосконалити знання англійської мови. Запрошуємо до перегляду.
Виставка-рекомендація "English просто" представила
найкращі підручники та посібники для навчання. Атмосфера зустрічі та спілкування з носієм мови стала для гуртківців ще одним мотиваційним стимулом для подальшого оволодіння англійською мовою.
Квіти приносять нам радість, будять фантазію, покращують настрій. Вони оживляють і прикрашають наше житло і оточуюче нас середовище, вносять із собою щось із чарів й аромату природи в наші будні. Квіти завжди грали величезну роль в житті людей. Вони асоціювалися з любов'ю, радістю, гарним настроєм і бадьорістю. Наші предки вірили, що магія квітів здатна навіть хвору людину підняти на ноги. Квіти роблять наше життя яскравішим, святковішим, затишнішим.
13 березня 1961 року на Подолі сталася жахлива катастрофа, яка завдала величезної шкоди численним підприємствам та установам, державним і приватним будівлям. Було вщент зруйновано трамвайне депо імені Красіна. Але найтрагічніше – загинули сотні людей.
Перегляд краєзнавчої літератури «Куренівська трагедія» в бібліотеці імені Віктора Некрасова – це світла пам'ять загиблим…
Шевченківські заходи відбуваються у березні і по всій Україні, і в різних країнах світу. Долучилась до них і київська бібліотека імені Віктора Некрасова.
Виставка-ім’я «Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини», влаштована до дня народження Тараса Шевченка, зацікавила як молодь, так і читачів старшого віку, оскільки подає багато фактів життя та творчості українського письменника.
Читаймо Шевченка разом, бо це історія нашої Батьківщини
Книжкова виставка «Жіночі долі в українській літературі», відкрита в бібліотеці імені Віктора Некрасова, представляє документи про життя та творчість відомих українських письменниць та поетес, поетичні твори яких сплели вінок слави України.
Торкнулася струн серця, особливо читачок бібліотеки, життєва та творча доля Лесі Українки, Олени Теліги, Ольги Кобилянської, Ліни Костенко та інших славетних митців українського слова.
«Дайте мені тисячу років – і я розмалюю небо!» – говорить Іван Марчук, український художник зі світовим ім’ям, творець надзвичайних різножанрових картин.
До Всесвітнього дня письменника працівники бібліотеки імені Віктора Некрасова підготували виставку-рекомендацію «Літературна карта Європи», на якій були представлені книги авторів з країн Європи. Студенти 1 курсу факультету журналістики Університету імені Бориса Грінченка зацікавилися представленою літературою.
Рушаймо до Європи всі разом!
Welcome to the Library!
Тематика виставки посібників, словників та учбової літератури “Learning American English” (Вивчаємо англійську мову (США)) в бібліотеці імені Віктора Некрасова привернула увагу молоді, яка займається самоосвітою з англійської мови. Вчителям іноземної мови представлена література також багато в чому допомогла.
На абонементі бібліотеки імені Андрія Головка представлена виставка-вітання до жіночого свята "Безсмертна та краса жіноча, яка єднається з добром". З жінки починається життя, жінки надихають сильну стать до творення доброго, вічного і красивого. "Жіноча доля в світі – це любов" – написала поетеса Галина Гордасевич. Виставка розповідає про великих жінок, які прославили Україну, і простих трудівниць, добрих, турботливих, красивих, завжди молодих і привабливих, незважаючи на літа.
Він був поетом в час неволі,
Поетом доброти в засиллі зла.
Була у нього надзвичайна доля,
Та доля Україною була.
Дмитро Павличко
Коли зима повертає на весну, приходять до нас березневі Шевченківські дні. І знову стукають у наші серця Тарасові слова: "Я так її, я так її люблю…". І знаходять вони відгук на книжковій виставці-присвяті "Моя рідна Україна", яку підготувала для своїх читачів бібліотека імені Олександра Грибоєдова.
Поетом доброти в засиллі зла.
Була у нього надзвичайна доля,
Та доля Україною була.
Дмитро Павличко
Коли зима повертає на весну, приходять до нас березневі Шевченківські дні. І знову стукають у наші серця Тарасові слова: "Я так її, я так її люблю…". І знаходять вони відгук на книжковій виставці-присвяті "Моя рідна Україна", яку підготувала для своїх читачів бібліотека імені Олександра Грибоєдова.
До 202-річчя від дня народження великого українського поета і художника Тараса Григоровича Шевченка в бібліотеці Дружби народів представлений перегляд «Його благословила доля славою святою».
З 2 березня в бібліотеці Дружби народів відкрито книжково-ілюстративну виставку «Краса – це вічність, що триває мить».
До 25-річчя Незалежності України в бібліотеці Дружби народів експонується книжково-ілюстративна виставка «Україна суверенна: від витоків до сьогодення».
Вживання наркотиків – проблема номер один, особливо в молодіжному середовищі, – не тільки в Україні, але й у всьому світі. Наркотики – це речовини, які викликають токсичне отруєння, психічну і фізичну залежність організму. В наш час підлітки мають справу з наркотиками набагато частіше, ніж це було ще десятиліття тому. Багато з них рано чи пізно намагаються спробувати ці речовини, починають експериментувати. Через елементарне незнання вони навіть не підозрюють, яку небезпеку приховують в собі ці «задоволення». Що таке наркотики і як виникає залежність від них, про вирішення цієї проблеми у світі і у нас в Україні можна дізнатися, познайомившись з переглядом літератури «Цікавість, яка веде до біди», представленим в бібліотеці імені Андрія Головка до Міжнародного дня боротьби з наркоманією і наркобізнесом.
До відзначення Року англійської мови в Україні з 1 березня в бібліотеці імені Корнія Чуковського для дітей відкрито книжкові полиці: «Мова – місток порозуміння між країнами» – для читачів молодшого шкільного віку та «Я читаю англійською» – для читачів старшого шкільного віку.
1березня в читальній залі відділу обслуговування читачів молодшого шкільного віку бібліотеки імені Корнія Чуковського відкрито книжковий зорепад « Книги-ювіляри – 2016», де представлені книги українських та зарубіжних письменників.
Швидко плине час. Зимові візерунки зміняє капель і весняні квіти. В бібліотеці № 11 члени клубу аматорів декоративно-прикладного мистецтва «Натхнення» знову порадували читачів бібліотеки та своїх батьків творчими досягненнями, умінням і новими малюнками.
Користувачі районної бібліотеки №123 для дітей, вивчаючи усну народну творчість, а також твори українських письменників, захопилися творчістю Лесі Українки. Поетеса полонила серця дітей незвичайними, чарівними, фантастичними істотами, які відомі нам із народних міфів, легенд, казок.
Чому серед славетних імен нашої літератури Україна найбільше шанує Тараса Шевченка, Івана Франка і Лесю Українку? Бо вони славетніші від багатьох відомих завойовників та прославлених лицарів меча. Славетніші, бо завжди живі, завжди промовляють до нас, і на їхній голос озивається наша душа. Вони живуть в нашому серці як славний голос нашого сумління і нашого світогляду. Житимуть доти, доки житиме наш народ, бо саме вони є кращими виразниками його прагнень. 25 лютого минає 145 років від дня народження Лесі Українки.
Завітайте до бібліотеки сімейного читання імені Садріддіна Айні, де експоновано виставку «Новинки для розумної дитинки».
До святкування Міжнародного дня рідної мови в бібліотеці імені Олександра Грибоєдова експонується книжкова виставка "Плекатимеш мову – цвістимуть слова", яка зібрала яскравий букет багатоцвіття мови України.
25 лютого 2016 року виповнюється 145 років від дня народження Лесі Українки, видатної української поетеси, драматурга, прозаїка, літературного критика, фольклориста, перекладача, громадської та освітньої діячки, "педагога від Бога", великої жінки України. З цієї нагоди 21 – 26 лютого в бібліотеці імені Андрія Головка функціонує виставка-ім’я "І Лесин дух зі слова в душі лине...". Бібліотека запрошує всіх бажаючих ознайомитись з біографічними, літературознавчими матеріалами про Лесю Українку, доторкнутися душею до незабутньої поезії, яка насправді лине в душі, хвилює і вражає силою, красою і ніжністю.
Завітайте до читального залу бібліотеки імені Андрія Головка , щоб переглянути постійно діючу героїко-патріотичну експозицію «Україна – нація героїв», де представлені матеріали про Героїв Небесної сотні, сумну річницю загибелі яких Україна відзначає в ці дні.
17 лютого в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка презентовано виставку літератури "Зерна щастя", де представлено цікаві факти з історії кави, розповіді про кавові традиції деяких країн та міста Львова, поради лікарів і кулінарів, прозові й поетичні рядки про каву.
З 16 лютого у бібліотеці імені Саддіддіна Айні експонується виставка «Стрітенські жайворонки», які створили учні 3-Б класу ЗНЗ № 199. Запрошуємо всіх охочих аби на власні очі побачити прекрасні витвори дитячих рук.
Любов до читання і певних жанрів літератури залежить від вашого знаку Зодіаку. Хочете довідатися, чому одні люблять читати фентезі, інші – любовні романи, а кому до вподоби серйозніша література, тоді звертайтеся з 15 лютого до книжкового гороскопу «Ваш знак та літературний смак» у бібліотеку імені Корнія Чуковського для дітей.
День святого Валентина або День усіх закоханих існує вже більше шістнадцяти сторіч. В Україні це одне з найпопулярніших молодіжних свят. Закохані обмінються подарунками, квітами, традиційними "валентинками" та поцілунками. З цієї нагоди бібліотека № 11 влаштувала книжково-ілюстративну виставку «Лики любові», на якій бібліотекар Людмила Правик представила книги про любов, які завжди цікавлять наших прекрасних читачок.
В бібліотеці імені Андрія Головка представлена виставка-реквієм «Герої не вмирають… Просто йдуть… з Майдану – в небо…», що присвячена тим учасникам Революції гідності, які полягли за Україну, за наше майбутнє, за всіх нас. Небесна Сотня – це наш біль і наша гордість. І на Виноградарі жила людина, яка ціною свого життя заплатила за наше майбутнє, це Кульчицький Володимир Станіславович, який загинув на Майдані 18 лютого від кулі снайпера. Інформація про Героя представлена на виставці. Хочеться сподіватись, що більше ніколи не буде нової Небесної Сотні, більше не проливатиметься ані наша кров, ані кров сусідніх чи далеких народів.
До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в бібліотеці Дружби народів експонується виставка-вшанування «Скільки їх було загиблих в не своїй війні…»
Не жалій,моя нене,що я не вернуся
Не кляни ворогів!Нехай судить їх Бог!
Я для тебе сьогодні з небес посміхнуся,
Ти лишень свої очі здійми до зірок!
Не кляни ворогів!Нехай судить їх Бог!
Я для тебе сьогодні з небес посміхнуся,
Ти лишень свої очі здійми до зірок!
9 лютого у бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні було створено виставку-реквієм «Пам’яті Небесній Сотні».
«Моя Батьківщина – це мрії політ!», – таку назву має перегляд літератури, підготовлений бібліотекою ім. О. Грибоєдова до 110 річчя від дня народження Олега Антонова та 70-річчя від дня заснування підприємства ДП «Антонов».
До 115-річчя від дня народження талановитого українського письменника і перекладача Валер’яна Підмогильного в бібліотеці імені А. Головка представлений перегляд літератури «Полинова доля Валер’яна Підмогильного». Він прожив усього 36 років, пройшов Соловецькі табори і загинув в урочищі Сандармох від кулі карателя «як політично неблагонадійний». А його твори і сьогодні хвилюють, спонукають до роздумів, вчать бути мудрими і любити Україну.
29 cічня 1918 року відбувся знаменитий за своєю трагічністю і героїзмом бій під Крутами. Тоді на захист Української Народної Республіки стали київські студенти, гімназисти та юнаки військової школи супроти ворога, який мав багаторазову чисельну перевагу.
Під Моцарта душа злітає
Під куполом. Як легко знов.
І крила з легкістю вростають,
Вселяючи в симфонію любов
М.Світанкова
26 січня, напередодні 260-річчя Вольфганга Амадея Моцарта, у бібліотеці ім. О. С. Грибоєдова звучала світозарна музика геніального композитора, гармонійно доповнюючи виставку-натхнення «О Моцарт, Моцарт!».
Під куполом. Як легко знов.
І крила з легкістю вростають,
Вселяючи в симфонію любов
М.Світанкова
26 січня, напередодні 260-річчя Вольфганга Амадея Моцарта, у бібліотеці ім. О. С. Грибоєдова звучала світозарна музика геніального композитора, гармонійно доповнюючи виставку-натхнення «О Моцарт, Моцарт!».
Безвусі, юні, вічно молоді
Ви склали голови за рідний Київ,
скріпивши крок державницькій ході,
вписавши подвиг у свободи вияв
Яр Славутич «Крутянці»
До дня пам'яті Героїв Крут, 25 січня в бібліотеці ім. О. С. Грибоєдова, представлено перегляд літератури «Жертовний шлях до мрії». Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров'ю окропили святу землюв боротьбі за волю і незалежність України,навічно залишиться в історії як символ національної честі.
Ви склали голови за рідний Київ,
скріпивши крок державницькій ході,
вписавши подвиг у свободи вияв
Яр Славутич «Крутянці»
До дня пам'яті Героїв Крут, 25 січня в бібліотеці ім. О. С. Грибоєдова, представлено перегляд літератури «Жертовний шлях до мрії». Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров'ю окропили святу землюв боротьбі за волю і незалежність України,навічно залишиться в історії як символ національної честі.
В бібліотеці ім. А. Головка представлена виставка-портрет «Читаю душі ваші, наче книги, я …», присвячена 125-річчю від дня народження Павла Тичини, видатного українського поета, непростого, неоднозначного, проте, безперечно геніального. Так, він не витримав боротьби з тоталітарним режимом, але після нього нам, читачам, залишилися прекрасні ліричні вірші – його ранні твори, ніжні і проникливі, справжні шедеври.
На виставці представлені матеріали про життя Тичини, про його творчість, спогади сучасників і власні твори поета.
Боротьба українського народу за соборність своїх земель – одна із важливих сторінок нашої історії. 22 січня 1919 року – це дата, якій судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом – Днем Соборності України. В цей день весь український народ віддає шану тому вікопомному Акту злуки, коли були зламані кордони між двома українськими республіками. Акт об’єднання засвідчив духовну і культурну єдність українського народу, став важливим кроком до утвердження України на політичній карті Європи. Саме цій знаменній події присвячена історико-патріотична виставка «І східна, й західна родина – це нероздільна Україна», яка експонується в бібліотеці імені Андрія Головка.
До Дня Соборності України бібліотека № 11 підготувала для читачів книжково-ілюстративну виставку «Народжена бути єдиною».
До дня Соборності України в бібліотеці імені Олександра Грибоєдова для читачів експонується історико-патріотична виставка "Нам берегти тебе, Соборну і єдину, і нам твою історію творить!".
До святкування Різдвяних свят в бібліотеці Дружби народів експонується фольклорна виставка «Зима щедра на свята».
Виноградар – так називається історична місцевість у Подільському районі міста Києва. І хоча сьогодні тут не видно дбайливо висадженої виноградної лози, Виноградар своєю назвою нагадує про виноград і великого садівника Вільгельма Крістера, який в позаминулому столітті створив на цьому місці сад. Про історію Виноградаря, його сьогодення, про окрасу масиву – озера Синє і Блакитне, вулиці і будівлі, про мешканців Виноградаря, які закохані в свій масив і з любов’ю прикрашають свої будинки і подвір’я та пишуть про нього чудові вірші, можна дізнатися з виставки-оди «Синьоокий Виноградар», яка експонується в читальному залі бібліотеки імені Андрія Головка.
Різдво Христове – одне з найшанованіших свят у всьому світі. Красиво й велично святкується Різдво в Україні. Кожна родина очікує на ці свята, тому що вони приносять добро і спокій в наші душі.
В бібліотеці імені Андрія Головка оформлено книжкову виставку «Тихо стукає у шибку ніч Христового Різдва». Тут представлені книги про традиції відзначення Різдва, колядки, щедрівки, віншування.
Людям у всі часи було притаманне бажання дізнатися приховане від них майбутнє, пізнати незвідане. Все життя наших предків було пронизане прикметами, обрядами, ритуалами. А особливе місце в них займали різдвяні ворожіння, які захоплювали абсолютно всіх, але особливо – молодих дівчат. Святки – веселий час для святкових розваг, ігор, забав.
З 23 грудня бібліотека імені Корнія Чуковського запрошує своїх читачів переглянути та вибрати книги для читання, які представлені на новорічному каламбурі «Мавпа хвостиком крутнула, рік Новий до нас гукнула» та зимовому калейдоскопі «Казка стріне вас зимова!»
Серед барвистого розмаїття свят найулюбленішими є рідвяно-новорічні. Їх можна вважати справжньою окрасою у вінку свят народу України. Тож і бібліотека імені Олександра Грибоєдова причепурилася, даруючи своїм читачам позитивно-оптимістичний настрій.
Кулінарні посиденьки «Кухня народів світу» відбулися для учасників клубу «Світлиця», що діє при бібліотеці Дружби народів. До заходу бібліотекарем Розою Слободенюк було оформлено книжково-ілюстративну виставку «Смачні страви для гарних господинь», яка зацікавила присутніх читачів та гостей.
За 15 діб Новий рік ступить на поріг кожної української оселі. І сьогодні уже відчувається Новорічна метушня. Та найбільш відчутною та галасливою її помічають педагоги у дитячих закладах, бо наближаться найулюбленіше Новорічне свято.
Зимової пори є таке тепле і затишне свято – Міжнародний день чаю, який відзначають у всьому світі 15 грудня. До цього дня працівники бібліотеки імені Андрія Головка відкрили виставку-дегустацію «Сонячний напій для здоров”я і настрою»
Легким дотиком грудень запустив колесо зимових свят. Вже лишилися позаду свято Катерини та свято Андрія. Попереду на нас чекає найулюбленіше свято українських дітей – День святого Миколая.
До Дня ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС в бібліотеці імені Андрія Головка розгорнуто книжкову виставку-пошану "Вони собою людство затулили".
З давніх-давен у ніч на "Андрія" дівчата ворожать. Десь у глибині душі дівчина вірить, що "Андрієва ніч" допоможе їй пізнати свою долю – дізнатися, чи вийде вона заміж і яким буде її суджений.
До 100-річчя від дня народження самобутньої української художниці Катерини Білокур бібліотека імені Андрія Головка підготувала виставку-портрет «Катерина Білокур: Я буду художником».
Книжкова виставка-порада «Уроки права – уроки життя» в бібліотеці Дружби народів.
Перше грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Глобальна епідемія ВІЛ/СНІД за своїми масштабами стала однією з найсерйозніших загроз для людства. В бібліотеці імені Андрія Головка представлений перегляд-застереження "За майбутнє без СНІДу", який акцентує увагу користувачів на головному: здоровий спосіб життя і чистота у взаєминах – це найголовніші методи профілактики цього страшного недугу.
Голодомор 1932 – 1933 років був наймасштабнішим за жорстокістю і кількістю людських жертв. Те, що випало на долю українців у ті нібито мирні роки, затьмарило навіть воєнні лихоліття. Мільйони невинно загиблих вимагають Справедливості та Пам’яті. І ми зобов’язані зробити все, аби нинішні та прийдешні покоління завжди пам’ятали про них... Бібліотека імені Андрія Головка пропонує користувачам знайомство з літературою, представленою на виставці-реквієм «І поліг наш народ, наче скошене жито», присвяченій Дню пам’яті жертв Голодомору в Україні.
Пам'ять українців береже страшні події 1932 – 1933 років, і ніщо не зможе викорінити цей страшний рік у житті сотень тисяч людей, які були свідками голодних смертей родичів, друзів, сусідів, односельчан. Вони передавали свої спомини дітям, онукам, правнукам… Ці спомини сьогодні задокументовані і активно підтримується на державному рівні. Саме тому, 28 листопада в Україні відзначається як День пам'яті жертв голодоморів та політичних репресій і проводиться Всеукраїнська акція "Засвіти свічку". До цієї сумної події у бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні розгорнуто книжкову виставку-реквієм «Ціна хлібної скоринки».
В бібліотеці імені Андрія Головка експонується книжкова виставка «Дивосвіт сучасної української літератури», де представлені твори сучасних українських авторів.
В бібліотеці імені Олександра Грибоєдова експонується перегляд літератури "Житлове право".
До дня пам'яті жертв голодомору та політичних репресій в бібліотеці імені Віктора Некрасова експонується виставка у вікні "Не забудемо ніколи, не забудьте й ви...".
До святкування Дня Гідності і Свободи в Україні в бібліотеці імені Валі Котика експонується книжкова виставку «Україна, твоя доля – гідність, злагода і воля», де представлені книги та інші матеріали, що присвячені цій величній і доленосній події. Діти, що приходили до бібліотеки, з ціка-вістю переглядали виставку, а учні шкіл, в яких було завдання написати твір або реферат, присвячений Дню Гідності, з вдячністю користувалися підібраними матеріалами.
Перегляд літератури «Вони пройшли скрізь вогонь і зброю», присвячений Дню Гідності та Свободи в Україні, 21 листопада відкрила бібліотека № 11. Читачам пропонується для перегляду література на честь початку цього дня двох революцій : Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Це день, коли українці зробили свідомий вибір, коли перебороли у собі страх. Революція Гідності не тільки сколихнула країну хвилею нечуваного патріотизму, але і показала важливість національної ідеї. Нині за неї триває боротьба, і те , наскільки ця боротьба буде успішною, залежить від кожного з нас.
21 листопада 2013 року як реакція на рішення Кабінету Міністрів України про призупинення процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом розпочалися протестні акції. Брутальний, кривавий розгін Майдану викликав нову акцію масового протесту – Революцію Гідності. 30 листопада 2013, 16, 22 січня, 19 – 20 лютого 2014 року…
До Дня гідності та свободи в Україні центральна районна бібліотека імені Івана Франка підготувала книжково-ілюстративну виставку «Україна, гідна свободи». Запрошуємо читачів переглянути виставку, ознайомитись із книгами, які розповідають про шлях українського народу за роки незалежності до свободи та суверенності, європейського вибору. На виставці представлені спогади Левка Лук'яненка, книги про революцію 2004 року та Революцію гідності, про героїв Небесної сотні та подвиги воїнів АТО, підсилені цитатами поетів-патріотів Т. Шевченка, І. Франка, Д. Павличка та інших поетів сучасності.
До Дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій в бібліотеці Дружби народів експонується виставка літератури «Вогонь скорботи в серці навіки».
До Всесвітнього дня боротьби з захворюванням на цукровий діабет в бібліотеці імені Віктора Некрасова експонується виставка-порада "Хвороба, яку можна оминути".
Проблема толерантного ставлення людини до свого оточення дуже актуальна в наш час. Принципово важливим є усвідомлення необхідності навчитися жити у світовій спільноті, керуючись принципами толерантності, тобто поваги, прийняття і розуміння великого різноманіття світу і світової культури.
До Дня української писемності та мови у бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні була організована виставка-кросворд «О рідна мово ти моя, як любо ти звучиш!».
Бібліотекар Ганна Моторина склала цікавий кросворд для школярів із книжок-новинок, які останнім часом надійшли до бібліотеки українською мовою.
8 листопада, у переддень Дня української писемності та мови, в бібліотеці імені Олександра Грибоєдова експонували книжкову виставку-блокнот "Мова – серце України."
9 листопада наша країна святкує День української писемності та мови. Свято відзначається з 1997 року. За православним календарем цього дня вшановують пам'ять Преподобного Нестора-Літописця – прабатька української писемності. З цієї нагоди в бібліотеці імені Андрія Головка представлена книжкова виставка "Українську мову знай – гарно й чемно розмовляй".
Як не існує веселки без різнобарв'я кольорів, так не існує людства без барвистого вінка мов, однією з кращих квіток якого є наша українська мова.
Всесвітній день чоловіків – зовсім юне свято, яке відзначається в першу суботу листопада. До цього дня в бібліотеці імені Андрія Головка представлена виставка-вітання "Компліменти чоловікам від щирого сердця".
Книжкова виставки "Відкрий, о рідна моя мово, свої скарбниці золоті!" до Дня української писемності та мови в районній бібліотеці
№ 123 для дітей.
22 жовтня бібліотека № 11 запросила читачів на презентацію книжкової виставки «Поет. Мислитель. Громадянин», присвяченої 80-річчю від дня народження сучасного українського поета, державного діяча, Героя України Олійника Бориса Ілліча.
Працівники центральної районної бібліотеки імені Івана Франка підготували для читачів виставку літератури «Дерев затишні крона». На відвідувачів чекає захоплююча зустріч з дивним світом зеленого царства дерев, де поєдналось казкове і ліричне, романтичне і буденне.
До святкування Дня визволення України від фашистських загарбників бібліотека Дружби народів запрошує ознайомитися з книгами, представленими на перегляді літератури "Уклін живим, загиблим – слава!".
В цьому році наша держава вперше на офіційному рівні відзначає День захисника України.
Книжково-ілюстративна виставка "Роками створена краса" в бібліотеці Дружби народів.
Книжково-ілюстративна виставка "Роками створена краса" в бібліотеці Дружби народів.
3 жовтня виповнилося 120 років від дня народження Сергія Єсеніна. На відзначення цієї дати в бібліотеці імені Андрія Головка розгорнуто виставку-натхнення "Заметался пожар голубой…" (жінки в творчій долі Сергія Єсєніна).
До святкування Всеукраїнського дня бібліотек працівники центральної районної бібліотеки імені Івана Франка підготували книжкову виставку "Для серця і душі – бібліотека і книга".
Щорічно 27 вересня відзначається Всесвітній день туризму – свято, що запроваджено з метою пропаганди туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв'язків. Туризм є частиною глобального руху, який будує взаєморозуміння і може допомогти нам захистити унікальні природні багатства і культурну спадщину. До цього дня в бібліотеці імені Андрія Головка представлено виставку-подорож "Туристичні родзинки світу".
Книжкова виставка «ЩОБ НЕ ПОВТОРИЛОСЯ НІКОЛИ ТЕ ЖАХІТТЯ» до Міжнародного дня пам’яті жертв фашизму в бібліотеці Дружби народів
До Міжнародного дня краси в бібліотеці імені Віктора Некрасова підготовлена книжкова виставка у вікні «Джерело краси. В книгах подані рекомендації щодо харчування, фізичних навантажень, поради досвідчених косметологів тощо. Ця інформація зацікавила як читачок, так і простих перехожих.
Жіночки! Будьте завжди красиві!
Жіночки! Будьте завжди красиві!
Книжкова виставка у бібліотеці імені В. Некрасова до Дня знань.
Невдовзі ранок першого вересневого дня знову наповниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці міст і сіл розквітнуть від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини квітів. Ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість переплетуться разом. Це наш Київ, наша держава зустрічають День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності.
Колектив бібліотеки імені Корнія Чуковського вітає всіх школярів, учителів, викладачів та батьків з Днем знань.
Центральна районна бібліотека ім. Івана Франка вітає школярів, учителів й батьків з Днем знань і запрошує ознайомитися з книжковою виставкою «Я іду навчатись».
Виставка-присвята «Моя Україна. Люблю її. Крапка.» в бібліотеці імені Олександра Копиленка
Інформаційна виставка-вояж «Балакучі рибки» в бібліотеці імені Олександра Копиленка
Виставка-іграшка «Літературний зоопарк» в бібліотеці імені Олександра Копиленка.
Виставка-букет «Загубилось літо в квітах» в бібліотеці імені Олександра Копиленка.
До святкування Дня Києва в бібліотеці Дружби народів експонується книжкова виставка «Я с першого погляду в Київ закоханий».
24 травня – День слов’янської писемності і культури. Про історію слов’янської писемності та внесок в її створення великих просвітителів Кирила і Мефодія користувачі бібліотеки імені Андрія Головка можуть дізнатися, ознайомившись з матеріалами перегляду літератури «Слова Господню мають силу – у них любов і благодать».
24 травня, щоб привітати своїх читачів з Днем Києва та освідчитись в любові своєму рідному району, в бібліотеці імені Олександра Грибоєдова презентували виставку-антологію «Поділ, оспіваний у віршах». Протягом тижня біля книжкової виставки звучатимуть поетичні вітання «Читаємо вірші про Поділ, пишаємось що ми кияни!».
До дня Києва у районній бібліотеці №123 для дітей відкрито краєзнавчу виставку «У Києві древнім на кручі Дніпровій». Запрошуємо відвідати виставку з 18 травня по 8 червня.
14 травня бібліотека № 11 презентувала книжкову виставку «Дім, де живе щастя» з нагоди Всесвітнього дня сім‘ї.
День Європи – свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу 9 травня, а в Україні – у третю суботу травня, в цьому році – 16 травня.
В українській історії є чимало славетних подій, які замовчувались в радянські часи. Однією з них є переможна битва за гору Маківку в Карпатах під час Першої світової війни, що відбулася з 29 квітня по 4 травня 1915 року, де особливою мужністю відзначились частини Українських Січових стрільців. Тож, до 100-річчя перемоги у битві, в бібліотеці імені Андрія Головка експоновано перегляд літератури "Гей, там, на горі Січ іде".
Свято «День матері» порівняно «молоде», але наміцно прижилося в українських традиціях і серцях.
Районна бібліотека №123 для дітей запрошує всіх бажаючих відвідати виставку-вернісаж "Мама – це любов", присвячену наймилішій для нас людині з прекрасним і гордим іменем – Мати!
До 70-річчя від Дня Перемоги у Другій Світовій війні у районній бібліотеці № 123 для дітей експонується виставка-пам′ять "Вклонімося великим тим рокам".
В бібліотеці імені Андрія Головка представлена виставка-шана "Вогні священної Перемоги над нами квітнуть щовесни", присвячена Дню пам'яті і примирення та Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
До 70-річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у бібліотеці імені Олександра Грибоєдова 5 травня для читачів презентовано книжкову виставку-пам'ять «Перемоги той день золотий: радість з болем – аж серце стискає!».
До святкування 70-річчя Перемоги у Другій світовій війні в бібліотеці Дружби народів експонується ілюстрована книжкова виставка літератури «У пам'яті книжок миттєвості війни».
22 та 23 квітня до загальносистемного Дня інформації «Позитивна психологія повсякденного життя» у бібліотеці Дружби народів було організовано перегляди літератури «Психологія на кожний день», «Емоційна сфера особистості» та проведення рекомендаційних бесід для всіх категорій користувачів «Як знайти своє місце у житті».
В рамках загальносистемного Дня інформації «Позитивна психологія повсякденного життя» бібліотека імені Андрія Головка презентувала книжкову виставку "Позитивна психологія для повсякденного життя", перегляд літератури "Людина серед людей: мистецтво взаєморозуміння" та огляд літератури "Цікаво про психологію", який провела провідний бібліотекар Галина Хрещик.
23 квітня до 29-ї річниці Чорнобильської трагедії у бібліотеці імені Олександра Грибоєдова для читачів експоновано книжкову виставку-застереження «Чорнобильський вітер по душах мете».
Чорнобиль – це чорний біль нашої Землі, це подвиг, трагедія, пам'ять. І скільки б не минуло років, все одно це слово полум’янітиме чорним вогнищем скорботи. Документи, що представлені на виставці, є болісним нагадуванням про мирний атом, який не пожалів нікого з тих, хто потрапив в його «обійми». Це невигойна рана на тлі України та суворе попередження людству.
До чергової сумної дати – річниці аварії на Чорнобильській АЕС – в бібліотеці імені Андрія Головка експонується виставка-застереження «Зітхає голуба планета, дощем Чорнобиля полита…», яка представляє документальні, публіцистичні й художні твори, фотоальбоми. На сторінках книг засвідчена біль утрат, вдячність усім тим, хто, ризикуючи своїм здоров'ям і життям, брав участь в ліквідації наслідків аварії, відроджував і продовжує відроджувати обпалену радіацією землю. Чорнобиль не має минулого часу і є болючою пересторогою для майбутніх поколінь.
Виставка однієї книги «Кобзар» – духовний скарб нації»
в бібліотеці ім. Андрія Головка
Тарас Шевченко – наша душа, наша мудрість. Творіння великого генія українського народу належать до скарбів світового значення. Увагу користувачів бібліотеки імені Андрія Головка привернула виставка однієї книги «Кобзар» – духовний скарб нації», яка представляє видання «Кобзаря» різних років. Всі небайдужі до великого слова Шевченка можуть дізнатися про історію створення, багаторазові перевидання «Кобзаря», його переклади мовами світу. Завітайте до бібліотеки й доторкніться до безсмертної скарбниці Великого Кобзаря.
в бібліотеці ім. Андрія Головка
Тарас Шевченко – наша душа, наша мудрість. Творіння великого генія українського народу належать до скарбів світового значення. Увагу користувачів бібліотеки імені Андрія Головка привернула виставка однієї книги «Кобзар» – духовний скарб нації», яка представляє видання «Кобзаря» різних років. Всі небайдужі до великого слова Шевченка можуть дізнатися про історію створення, багаторазові перевидання «Кобзаря», його переклади мовами світу. Завітайте до бібліотеки й доторкніться до безсмертної скарбниці Великого Кобзаря.
В рамках програми екологічного виховання «Обіймемо Землю красою і любов'ю», в бібліотеці ім. Ю. Збанацького діє еко-зона «Збережемо Землю для життя».
Всесвітній день книги і авторського права, який відзначається 23 квітня, вважають своїм святом всі, хто пов'язаний зі світом книги – письменники, видавці, бібліотекарі, читачі тощо. Працівники бібліотеки № 11 презентували книжкову виставку «На пошану бібліотеки – мовою автографів», де кожна книга містить побажання автора та його особистий підпис.
18 квітня відзначається Міжнародний день пам'яток та визначних місць. В цей день згадують про те, що кожна країна – це своя історія та культура. Завдання цього свята – ще раз нагадати суспільству про необхідність збереження культурної спадщини, створеної зусиллями багатьох народів за всю історію людства. В Україні цей день має назву "День пам'яток історії і культури". Наша Батьківщина має надзвичайно багату культурно-історичну спадщину. Кожна епоха залишає нам у спадщину пам'ятку архітектури чи історії, що зберігає в собі згадку про певну визначну подію. Багато пам'яток, які нагадують нам про минуле нашої країни, збереглося на українських землях. Багато з них зникло, залишивши свій слід в історії та культурі українського народу.
В третю суботу квітня в Україні щорічно, починаючи з 1999 р., проводиться День довкілля. Це одна з найважливіших дат екологічного календаря, до якої працівники бібліотеки імені Андрія Головка підготували книжкову виставку «Доля природи – наша доля», яка знайомить з літературою про екологію довкілля та охорону земель.
Святкова виставка «Світлі дари Великодня» в бібліотеці імені Олександра Копиленка». – вибрати фото з виставкою
Квітує квітень… 4 квітня працівники бібліотеки імені Олександра Грибоєдова вирішили зустріти своїх читачів книжковим букетом, подарувавши їм виставку-ікебану «На вікні тюльпани, здравствуй, весно-панно».
До святкування міжнародного дня дитячої книги 2 квітня районна бібліотека для дітей №123 бібліотекар Олена Якушко презентувала книжкову виставку «Книги-ювіляри» із циклу "Шедеври світової літератури", де представлено книги-ювіляри 2015 року ─ стародавній твір українського письменства «Слово о полку Ігоревім», якому цього року виповнюється 830 років, та героїчний епос французького середньовіччя "Пісню про Роланда", якій відзначає 845 років від дня написання.
1 квітня в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера» щорічно проходить Міжнародний день птахів. З цієї нагоди користувачам бібліотеки імені Андрія Головка запропоновано перегляд літератури «Володарі неба: пташки».
1 квітня у Міжнародний день птахів до бібліотеки імені Олександра Грибоєдова залетіли голуби, щоб присісти та прикрасити книжкову виставку «До мого віконця прилітає голуб». Та ще раз нагадати, що такі звичні для киян птахи, є символом мудрості, єдності і взаємного порозуміння, щирої любові та ніжності, а головне – «голуб миру» уособлює прагнення землян жити без воєн, у мирі і злагоді.
З нагоди Дня сміху бібліотека імені Андрія Головка запрошує відвідати книжковий фуршет "Прочитайте-усміхніться".
27 березня з нагоди відзначення Міжнародного дня театру у бібліотеці імені Андрія Головка представлена виставка-овація "Браво Актор!"
Книжково-ілюстративна виставка «Щасливий той, хто щасливий у себе дома» в бібліотеці Дружби народів
Книжкова виставка «Я дерево, я сніг, я все, що я люблю…», присвячена 85-річчю від дня народження Ліни Костенко, із циклу «Ювіляри золотого слова» в бібліотеці Дружби народів.
19 березня до Всесвітнього дня поезії в бібліотеці імені Юрія Збанацького розгорнуто виставку-експозицію «Поетичний букет». Бібліотекар абонементу Опасенко Віта протягом місяця проводила опитування серед читачів на предмет їх вподобань в поезії, і от на виставці представлені твори найулюбленіших поетів-класиків та сучасних поетів України й зарубіжжя.
Про настання весни сповіщають перші її вісники – тендітні весняні квіти, які називають першоцвітами. Ці рослини перебувають на межі зникнення й занесені до Червоної Книги України. Збирання першоцвітів дуже шкодить природі тим, що не дає можливості рослинам розмножуватись, поширюватись.
В бібліотеці імені Андрія Головка розгорнута виставка-портрет «Іду за часом, як за плугом», присвячена 85-річчю від дня народження Ліни Костенко.
В бібліотеці імені Андрія Головка представлена виставка-персоналія "Цвітуть бузки, садок біліє...", присвячена 120-річчю від дня народження Максима Рильського. Користувачі бібліотеки і всі бажаючі мають можливість ознайомитися з біографією і творчим доробком видатного українського поета.
Виставка – панорама « Україна в просторі і часі » в бібліотеці Дружби народів
Книжково-ілюстративна виставка «Змінюється світ – змінюємось ми» в бібліотеці Дружби народів
Читацькі зони в бібліотеці Дружби народів.
До 201-річниці від дня народження Тараса Шевченка в бібліотеці імені Андрія Головка розгорнута виставка книг лауреатів Національної премії імені Тараса Григоровича Шевченка "Премія, освячена іменем Великого Кобзаря".
З початком весни, коли земля пробуджується після зимової сплячки, розквітають первоцвіти, які можна порівняти з ніжними й водночас сильними жінками.
Виставка - вернісаж "Весняний дивограй» в бібліотеці № 123 для дітей .
Першого березня не лише початок весни, яку ми так довго чекали, а й Всесвітній день котів. Тож, бібліотека імені Андрія Головка запрошує переглянути виставку-колаж "Наші пухнасті друзі».
До річниці бою під Крутами в бібліотеці імені Андрія Головка представлена користувачам виставка-пам'ять "Діти волі, квіти весняні, Україна молиться за вас..."
Книжкова виставка "Соборна мати Україна - одна на всіх як оберіг" в бібліотеці Дружби народів
Книжкова виставка «Олександр Грибоєдов і Київ» за бібліографічним списком «Я в древньому Києві») до 220-річчя від дня народження письменника в бібліотеці ім. О. Грибоєдова
Виставка-вернісаж «Історія Різдвяної листівки» в бібліотеці Дружби народів
Колектив бібліотеки імені Андрія Головка вітає колег та читачів з новорічними святами. Запрошуємо переглянути новорічний серпантин "Зимонька завзята принесла нам свята".
Є свято особливе, на нього чекають дорослі і діти. Це Новий рік .Хочеться вірити, що новий рік буде до всіх ласковим, прихильним, обдарує удачею, щастям і здоров' ям
Святкові новорічні виставки в бібліотеці імені Олександра Грибоєдова.
Погляньте навкруги! Яка краса! Зима! У кожного своє ставлення до найхолоднішої пори року, але для дітей вона найулюбленіша і найчарівніша: їм весело та тепло під час зимових ігор. Дитячі серця щирі та безмежні, вони у всьому бачать позитив. Ви тільки погляньте на ці малюнки, з якою любов’ю вони намальовані! Діти помічають все: і маленьких пташок, які не залишили нас зимою, і красу зимового лісу, де зелені ялинки вдягнені в білі шубки, і яскравий вогник у вікнах будинків темного вечора. Найбільшу радість додають малюнки з сюжетом Різдвяних свят, в яких діти відтворюють українські традиції святкування.
9 грудня до Дня прав людини в читальному залі бібліотеки імені Івана Франка представлена правова виставка «Людина і закон: правовий вимір».
Права належать людині від народження, а тому є природними і невідчужуваними. Права людини – це ті високі ідеали добра, гуманізму і справедливості, до яких прагне кожна цивілізована країна, у тому числі й Україна і є необхідним елементом громадянського суспільства і правової держави.
Провідний бібліотекар Світлана Меренкова біля виставки провела бібліографічний огляд літератури «Я. Право. Держава», акцентуючи увагу на забезпеченні конституційних прав і свобод людини та надання їй правової допомоги в різних життєвих ситаціях.
Природа України славиться у всьому світі своєю красою. Мальовничі пейзажі, соковита рослинність, синє небо – наймиліші серцю нам, українцям. У районній бібліотеці № 123 відкрита виставка-репродукція «Природа України в образотворчому мистецтві", де представлені репродукції видатних українських художників Миколи Пимоненка, Івана Єнеця, Костянтина Криженицького та інших. Нехай кожен з нас насолоджується чудовими українськими краєвидами, і нехай у кожному серці з'явиться бажання захистити таку гарну, але таку беззахисну природу нашої Батьківщини!
В бібліотеці імені Андрія Головка презентовано книжково-ілюстративну виставку "Фортеці нашої духовності" з циклу «Пишаємось Україною», присвячену архітектурним пам'ятникам нашої країни.
Книжково-ілюстративна виставка «Тарас Шевченко – академік гравюри» в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка.
До Дня Збройних Сил України у районній бібліотеці №123 для дітей у відділі обслуговування дітей молодшого шкільного віку відкрита виставка-інсталяція "Збройним силам України – СЛАВА". Запрошуємо маленьких читайликів ознайомитись з макетами військової техніки, власноруч зробленими читачами бібліотеки, переглянути книги про підводні човни, гелікоптери, зброю.
Виставка-реквієм "Немов прокляття повстає рік 33-й" до Дня вшанування пам'яті жертв голодомору 1933-1934 років в бібліотеці імені Джамбула.
Найжахливіша за масштабом та перебігом подій трагедія, яку пережив 1932–1933 роках український народ – голодомор, організований радянською владою. 22 листопада – День пам’яті жертв голодомору. На відзначення цієї скорботної дати в бібліотеці імені Андрія Головка презентовано книжкову виставку «Серце болить, а пам’ятати треба».
До дня визволення України від фашистських загарбників у районній бібліотеці №123 для дітей відкрита виставка-пам'ять "Вклонімося великим тим рокам".
До 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, 23 жовтня в бібліотеці імені Олександра Грибоєдова презентовано виставку-експозицію «Визволення України: шляхами подвигу і слави», що присвячена безсмертному подвигу, ратній звитязі тилу, запеклу боротьбу з ворогом на фронті, як скромна данина пам’яті про тих, хто загинув на полях битв за честь, свободу і незалежність України.
Виставка - порада " 100 кращих книг для натхнення " в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка
Перегляд літератури "Праведники Бабиного яру" (до Дня пам`яті жертв фашизму в Бабиному Яру) в бібліотеці імені Джамбула
Книжково-ілюстративна виставка
«Для серця і душі бібліотека і книга»
в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка
23 вересня у бібліотеці сімейного читання ім. С. Айні відбулася презентація героїко-патріотичної виставки « Боже, храни Україну!».
Героїко-патріотичний куточок «За Україну, за її волю» в бібліотеці імені А. Головка
10 вересня бібліотека № 11 запросила читачів на презентацію виставки -ювілею «ВЕЛИКИЙ ТАЛАНТ КІНОМИТЦЯ І ПИСЬМЕННИКА», присвяченої 120-річчю від дня народження Олександра Довженка. При зверненні до безсмертної творчості митця ми ще раз переконуємося в тому, що чесне і проникливе осмислення простих і святих понять : праця, земля, батьківщина, народ, Україна, зробили автора філософом, володарем дум, людиною ХХ століття, що уособлює собою радощі й болі свого часу і свого народу. «Я син свого народу і весь час належу сучасникам своїм», – так говорив про себе Олександр Петрович Довженко, помиляючись по суті, можливо, вперше в житті. Історія розсудила по-своєму: належить він тепер вічності як невід‘ємна частка могутньої світової культури, як світосяйний геній українського народу.
Україна – це особистості, які формують обличчя її історії. Олександр Довженко – невід’ємна частка могутньої світової культури та світосяйний геній українського народу. До 120-річчя від дня народження самобутнього письменника, режисера-новатора, фільми якого є візитною карткою нашого національного кінематографа, публіциста, дипломата і художника в бібліотеці імені О. Грибоєдова презентували виставку-вшанування «Він народився і жив для добра і любові».
1 вересня районна бібліотека №123 для дітей презентувала виставку-подорож «Валіза шкільних історій», що присвячена Дню знань.
Виставка-подорож "Перлини України" в районній бібліотеці № 123 для дітей.
19 серпня районна бібліотека № 123 для дітей до свята Спаса відкрила експозицію святкової виставки «Спас для нас дарів припас».
Виставка-панорама «Ти будеш жити, Україно, країна щастя і добра!», присвячена державному святу Дню Незалежності України в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка.
Перегляд літератури «Смачний спас» із циклу «Етнографічна скринька» в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка
Виставка-панорама «У сузір’ї світових культур» в ЦРБ ім. І.Франка
Виставка-технопарад «Дзвенить на розі трамвай…» в бібліотеці імені Олександра Грибоєдова.
Бібліотека імені Андрія Головка запрошує на перегляд літератури «Чи легко бути батьком?», що присвячений Дню батька.
Виставка-порада" Книжкове літо" в бібліотеці № 123 для дітей
Бібліотека імені Андрія Головка запрошує на постійно діючу виставку "Його слова мов та вода жива", що присвячена Тарасу Григоровичу Шевченку.
До дня Києва в бібліотеці №11 експонується книжково-ілюстративна виставка «Я люблю Київ».
В бібліотеці імені Андрія Головка до 215 - річчя від дня народження Олександра Пушкіна представлено виставку-персоналію "Поет на всі часи".
Бібліотека імені О. Грибоєдова презентує краєзнавчу виставку «У Києві над Дніпром Андріївський блакитно-білий храм» за бібліографічним покажчиком «Київська перлина».
В бібліотеці імені Головка на відзначення 450-річчя від дня народження Вільяма Шекспіра пропонується користувачам виставка-елегія «Ключ, яким він відкрив своє серце» ( сонети Вільяма Шекспіра ).
В бібліотеці імені Головка започатковано цикл етнографічних виставок під загальною назвою «Пишаємось Україною» – про найкраще в житті нашого народу, чим пишаємось ми, українці, і поважає нас увесь світ.
Книжково-ілюстративна виставка «Під родинним дахом любові»
в бібліотеці імені Андрія Головка
Книжково-ілюстративна виставка «Великий подвиг. Велика перемога» в універсальній бібліотеці № 11
Книжково-ілюстративна виставка «Пишаємося Україною» (Петиківський розпис) в бібліотеці імені Андрія Головка
Виствка-свято «В святкову чашу Великодня» в ЦРБ імені Івана Франка
Книжкова виставка «Прості таємниці здоров´я» в ЦРБ імені Івана Франка
В бібліотеці імені Віктора Некрасова експонується виставка «Новинки сучасної української літератури».
До 205-річчя від дня народження Миколи Гоголя в бібліотеці імені Віктора Некрасова експонується виставка-ім'я «Gogolfest в бібліотеці».
До Міжнародного дня дитячої книги в бібліотеці імені Віктора Некрасова експонується віконна виставка-реклама «Що читають наші діти?»
До 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка літературно - мистецька виставка "Любіть Україну свою" в районній бібліотеці №123 для дітей.
Книжково-ілюстративна виставка «ЄДИНА КРАЇНА. ЕДИНАЯ СТРАНА» в бібліотеці імені Андрія Головка.
Книжково-ілюстративна виставка «На перехресті музи й долі» в бібліотеці імені Валі Котика
Книжково-ілюстративна виставка «Весняний дивограй» в районній бібліотеці № 123.
Книжково-ілюстративна виставка «Малим про Великого Тараса» в бібліотеці імені Юрія Збанацького.
Виставка-присвята «Скарби безсмертного Ковзаря» в бібліотеці імені Юрія Збанацького.
Книжково-ілюстративна виставка «Поки сонце з неба світить, тебе, Тарасе, не забуть!» в бібліотеці імені Андрія Головка
Поетичний вернісаж «Природа ненька ожива в рядках поетового слова» присвячений
200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка в бібліотеці імені Олександра Грибоєдова.
В бібліотеці імені Олександра Грибоєдова до 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка відкрито виставку-екскурсію «Він тут ходив, він тут любив, кияни».
До 200-річчя Тараса Григоровича Шевченка в бібліотеці імені Олександра Грибоєдова відкрито виставку-возвеличення «Я перед нею помолюся».
До 200-річчя Тараса Григоровича Шевченка в бібліотеці імені Івана Франка відкрито ювілейну книжково-ілюстративну виставку «Безмежний простір вічного поета».
" Любив . Люблю і ви любіть "
Книжкова виставка-вернісаж «З полотен промовля душа. Тарас Шевченко – художник» в бібліотеці імені Олександра Грибоєдова.
Виставка-ювілей «На вічнім шляху до Шевченка», присвячена 200-річчю від дня народження поета і художника, митця і борця, який став символом української нації, в бібліотеці № 11 .
На честь зимових свят у районній бібліотеці №123 проходить виставка-свято «Зимонька білесенька до нас прийшла гарнесенька».
Новий рік та Різдво – це свята радості і єднання людських душ: вони збирають разом родини, народжують в серці кожного світло і віру, надихають на добрі справи. Їх святкують вдома і на роботі, в школі і бібліотеці. У бібліотеці імені Андрія Головка свій внесок в створення атмосфери свята зробила етнографічна ілюстративна виставка «У ніч новорічну, у вечір різдвяний збере нас до себе ялинка духмяна».
Виставка-свято «Магія новорічної ночі» в ЦРБ імені Івана Франка
Книжкова виставка «Книжкові фантазії зими»
Книжкова виставка "Мова - це звязок століть , це поступ у майбутне" в бібліотеці ім. Садріддіна Айні
Книжкова виставка “Багряна казка” у бібліотеці № 123
Книжково-ілюстративна виставка « Ви чуєте : до вас говорять книги » в бібліотеці ім. А. Головка
Книжковий перегляд "Перлина Растреллі" в бiблiотецi iм. I. Франка
Книжково-ілюстративна виставка "День, з якого починається майбутнє" в бiблiотецi iм. I. Франка
Книжково-ілюстративна виставка "Мирна пристань душ людських" (1025-річчю введення християнства на Русі присвячується) в бібліотеці Дружби Народів
До дня української мови та писемності у бібліотеці ім. С. Айні відкрито виставку : «Мова – це зв'язок століть, це поступ у майбутнє».
Арт-перегляд "Делікатний і мужній майстер" (до 85-річчя від дня народження видатного українського скульптора, уродженця Куренівки - Бориса Довганя) в бібліотеці ім. Джамбула
Перегляд літератури "І зійдуть жита під синім небом України" в бібліотеці ім. Джамбула
Книжковий перегляд "Україна в європейському світі" в бібліотеці ім. І. Франка
Виставка-експозиція «Найпрекрасніший плід» в бібліотеці ім. Ю. Збанацького
Виставка-свято "Щедрий кошик у Спаса" в бібліотеці ім. Івана Франка
Фото-виставка «Наші улюблені пухнастими» в бібліотеці ім. Ю. Збанацького.
В бібліотеці ім. О. Грибоєдова презентовано
книжкову-виставку-технопарад «Його величність Велосипед».
книжкову-виставку-технопарад «Його величність Велосипед».
Етно-виставка "Закувала зозуленька в зеленім садочку" в бібліотеці ім. А. Головка
Виставка-букет «Розквітла троянда червневого ранку» в бібліотеці ім. О. Грибоєдова
Книжково-ілюстративна виставка "Православні храми Подолу" в бібліотеці ім. Валі Котика
Виставка-екскурсія «І в’ється стрічкою униз старий Андріївський узвіз» в бібліотеці ім. О. Грибоєдова
Виставка-вернісаж "Щодня благословляють Київ храми" в бібліотеці №123 для дітей
Виставка-подорож "Мандрівка Європою" в бібліотеці ім. А. Головка.
Виставка-шана "Ніщо не вічне - вічні матері" в ЦРБ ім. Івана Франка
Виставка-свято "Від сонця до писанки" в бібліотеці ім. Івана Франка
Виставка-застереження "Чорнобиль: попередження, набат, його уроків людство не забуде..." в бібліотеці №11
Виликодня виставка "Під дзвони великодні" в бібліотеці № 123
Виставка-порада "Здоров'я без ліків, довголіття без хвороб" в бібліотеці № 11
Виставка-ім'я "У гості до Городецького" в бібліотеці ім. О. Грибоєдова.
Валеологічна виставка "Аксіоми здоров'я" у ЦРБ ім. Івана Франка.
Виставка-реквієм "Терновий вінець Чорнобиля" в бібліотеці №123.
Книжково-ілюстративна виставка "Щастя бути здоровим" в бібліотеці ім. А. Головка.
Виставка-подорож "Куточок Африки на Виноградарі" в бібліотеці ім. А.Головка
Виставка-сюрприз "Блаженство від подиху краси" в бібліотеці ім. А.Головка
Виставка - іграшка "Будемо гратись і читати - світ цікавий пізнавати" в бібліотеці ім. О. Грибоєдова.
Виставка-експозиція "Вода - душа землі", відкрита в бібліотеці ім. Олександра Грибоєдова 20 березня, вражала своєю яскравістю та багатим інформаціним матеріалом.
Виставка одного автора " Духовни Олімп України ", присвячиної річниці з дня народження Ліни Костенко.
Виставка - портрет "Ох діти! Діти! Діти! Велика божа благодать" в бібліотеці ім. О.Грибоєдова
Виставка репродукцій "Кобзорева світлиця" в бібліотеці № 123 для дітей
Виставка - досьє "Юридичні аспекти пошуку роботи" в бібліотеці № 11
Літературний гороскоп в бібліотеці ім. О. Грибоедова
Виставка-свято "До нас завітав наш святий Миколай"
Книжково-експонатна виставка "«Жіночий роман: вчора і сьогодні»" в бібліотеці №11
Книжково-експонатна виставка " Осінь дивує.Осінь дарує " в ЦРБ ім. І.Франка
Виставка-прем`єра "Осїнній бал книжкових новинок" в бібліотеці ім.О.Грибоєдова
Виставка-привітання в ЦРБ ім.Івана Франка
Виставка-іронія "І це називаються будні ..." в ЦРБ ім. Івана Франка
Перегляд літератури " Я іду навчатись"
у центральній районній бібліотеці імені Івана Франка
( вул. Фрунзе, 117 )
у центральній районній бібліотеці імені Івана Франка
( вул. Фрунзе, 117 )
Книжково-ілюстративна виставка "Україна - наш дім" в бібліотеці ім.С.Айні
Книжково-ілюстративна виставка
"Україно - ти для мене диво"
"Україно - ти для мене диво"
Краєзнавча виставка " Як же не любити це прекрасне місто" в б ібліотеці ім.О.Копиленка
Книжково-ілюстративна виставка " Сімейний погляд" в ЦРБ імені І.Франка
Виставка-рекомендація " Книжковий камертон" в ЦРБ імені І.Франка
Виставка-порада "Криниця здоров’я" в ЦРБ імені І.Франка
Книжково-ілюстративна виставка "Мандрівка Європою" в бібліотеці ім. А.Головка
Книжково-ілюстративна виставка " Книга ,прочитана екраном " в бібліотеці Дружби народів
Виставка-рекомендація " Нова хвиля української літератури " в бібліотеці Дружби народів
Виставка-букет "Цвіте бузок ! Ах, як цвіте" в бібліотеці ім. О. Грибоедова
Виставка-експозиція "Весна книжкова" в центральній бібліотеці ім. Івана Франка
Виставка-панорама "Сад української культури" (до Року культури й відродження музеїв в Україні) в бібліотеці ім. О. Грибоєдова.
Виставка-експозиція "Птахи на крилах весну принесли" в бібліотеці імені Олександра Грибоєдова
Виставка-свято " Від сонця до писанки" в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка
виставка-вернісаж " Мистецтво розкриває душі" в бібліотеці № 11
виставка-балаган " Котовасія" в бібліотеці імені О.Грибоєдова
виставка- знайомство " Популярні автори: вчора і сьогодні"
виставка-порада " Діти як діти" у батьківській студії " Батьки і діти. Діти і батьки" бібліотеки імені С.Айні
виставка-калейдоскоп " Будемо чаювати" в бібліотеці імені О.Грибоєдова
Нові надходження

Подільська районна в місті Києві державна адміністрація
Наш сайт оновився...... Виконується перехід.........

Подільська районна в місті Києві державна адміністрація