vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Складно собі уявити сучасне життя без досягнень науки. Саме завдяки їй людство у своєму розвитку пройшло шлях від перших спроб вивчення світу до космічних польотів. Наука об’єднує працю багатьох людей-інтелектуалів, що працюють у різних напрямках . Щоб оцінити заслуги науки перед суспільством, в третю суботу травня в Україні відзначається День науки. З цієї нагоди в бібліотеці імені Олександра Копиленка 19 травня для учнів 4-го класу романо-германської гімназії № 123 проведена бібліоінформина «Прочитаєш ці книжки – ерудитом станеш ти!».

Складно собі уявити сучасне життя без досягнень науки. Саме завдяки їй людство у своєму  розвитку пройшло шлях від перших спроб вивчення світу до космічних польотів. Наука об’єднує працю багатьох людей-інтелектуалів, що працюють  у різних напрямках . Щоб оцінити заслуги науки перед суспільством, в третю суботу травня в Україні відзначається День науки.  З цієї нагоди в бібліотеці імені Олександра Копиленка  19 травня для учнів 4-го класу романо-германської гімназії № 123 проведена бібліоінформина  «Прочитаєш ці книжки – ерудитом станеш ти!».

 


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: