Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

Складно собі уявити сучасне життя без досягнень науки. Саме завдяки їй людство у своєму розвитку пройшло шлях від перших спроб вивчення світу до космічних польотів. Наука об’єднує працю багатьох людей-інтелектуалів, що працюють у різних напрямках . Щоб оцінити заслуги науки перед суспільством, в третю суботу травня в Україні відзначається День науки. З цієї нагоди в бібліотеці імені Олександра Копиленка 19 травня для учнів 4-го класу романо-германської гімназії № 123 проведена бібліоінформина «Прочитаєш ці книжки – ерудитом станеш ти!».

Складно собі уявити сучасне життя без досягнень науки. Саме завдяки їй людство у своєму  розвитку пройшло шлях від перших спроб вивчення світу до космічних польотів. Наука об’єднує працю багатьох людей-інтелектуалів, що працюють  у різних напрямках . Щоб оцінити заслуги науки перед суспільством, в третю суботу травня в Україні відзначається День науки.  З цієї нагоди в бібліотеці імені Олександра Копиленка  19 травня для учнів 4-го класу романо-германської гімназії № 123 проведена бібліоінформина  «Прочитаєш ці книжки – ерудитом станеш ти!».

 ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: