vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af

Рейтинг новин

Популярні новини

 • До 33-ї річниці Чорнобильської катастрофи бібліотека імені Віктора Некрасова підготувала книжково-ілюстративну виставку «Гіркий полин Чорнобиля».
 • Надійшов час, коли Великдень завітає до кожної української родини. Готуємось до нього духовно, та не забуваємо також про створення незмінної святкової атрибутики – писанок. Аби наші читачі долучились до їхнього виготовлення, працівники районної бібліотеки № 123 для дітей провели з учнями 2-Б класу ЗНЗ № 243 майстер-клас «Великодні вироби».
 • З 24 квітня у бібліотеці імені Олександра Копиленка відкрито виставку-привітання «Земля – неначе писанка сьогодні – у візерунках, барвах великодніх».
 • 23 квітня в бібліотеці імені Віктора Некрасова на чергове засідання літературно-історичного клубу «Бібліодрайв» зібралися шанувальники краєзнавства.
 • Бібліотека імені Олександра Грибоєдова щиро вітає своїх користувачів із прийдешнім святом Христового Воскресіння! Нехай яскраве світло цього великого свята осяє весь світ, подарує надію, радість і щастя. Світла і добра, благополуччя і процвітання, віри, любові та миру вам і вашим родинам. Запрошуємо усіх охочих приєднатися до перегляду святково прибраної оселі книжок.
 • 23 квітня в бібліотеці імені Андрія Головка розгорнуто виставку-привітання «В небі, в зоряній безодні, тануть зорі великодні».
 • 14 лютого – Міжнародний день дарування книг – це добровільна ініціатива, започаткована у 2012 році американкою Еммі Бродмур. Вона спрямована на підвищення інтересу та доступу до книг і бібліотек. Долучилися до святкування Міжнародного дня дарування книжок і користувачі районної бібліотеки № 123 для дітей, для яких це стало доброю традицією дарувати книги своїй бібліотеці. Безумовно, якщо до цієї доброї справи долучиться кожен, багатшим стане наш бібліотечний фонд, а подаровані книги прочитають інші! Не залишайтесь байдужими – бібліотекам потрібні нові книги! Добрі справи робити приємно! Щиро вдячні за подарунки!
 • Лариса Іванівна Письменна добре відома юним читачам. Ще в перші повоєнні роки, працюючі в дитсадку, розпочала вона свою літературну діяльність. Відтоді Лариса Письменна видала багато цікавих книжечок, які полюбилися малечі. За збірку казок, оповідань, повістей «Тисяча вікон і один журавель» їй присуджено премію імені Лесі Українки. Твори Лариси Письменної допомагають дітям пізнавати світ, вчать їх справедливості, чуйності, вірності в дружбі, любові до рідної землі. З нагоди 105-річчя від дня народження Лариси Письменної 11 лютого в районній бібліотеці №123 для дітей були проведені літературні голосні читання «Твій добрий друг».
 • 20 квітня в бібліотеці Андрія Головка проведено етно-годину «Котилася писаночка з гори на долину».
 • У бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні організовано книжкову виставку-пораду «Благословення сходить з небес!».