vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

afРейтинг новин

Популярні новини

 • 26 грудня, напередодні Нового 2019 року, у бібліотеці імені Корнія Чуковського для дітей відбувся майстер-клас з флористики, де виготовляли букет «Новорічний настрій».
 • «Кидай мишку – бери книжку!» – під такою назвою у бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні експонується виставка-запрошення нової літератури, отриманої в межах програми поповнення публічних бібліотек.
 • 7 листопада працівники бібліотеки імені Корнія Чуковського для дітей стали учасниками прес-конференції «Дитячим дотиком пера» старту І Всеукраїнського дитячого форуму, який організувала Всеукраїнська ігрова газета для саморозвитку дітей «Я сам(а)» з нагоди 20-річного ювілею.
 • 6 березня гамірно та весело працівники бібліотеки імені Корнія Чуковського з учнями 3-в класу ЗНЗ № 3 святкували Масляну. Традиційно запросила дітей на розваги та майстер-клас «Широка Масляна, ми тобою не нахвалимось!» у творчу майстерню «Народна іграшка – лялька-мотанка». Діти прослухали розповідь завідувача бібліотеки Олени Довгалюк про свято «Масляна до нас йде, смаколики з собою несе» та переглянули виставку-експозицію «Як на масляному тижні». А потім під керівництвом Ольги Найдич створювали ляльку «Масляна» та пригостилися смачними млинцями з кизиловим варенням.
 • Весна… Розквітає природа, всюди чути спів пташок, який наповнює радістю душу кожної людини за будь-якої погоди. Незважаючи на дощ, учні гимназії «Межигірська» завітали до бібліотеки імені Валі Котика на екологічну арт- мозаїку «Серцем слухати умій звуки рідної природи».
 • «Новий 2019 рік – працюватимемо разом», – вирішили 29 грудня працівники бібліотеки імені Корнія Чуковського для дітей і Національного антарктичного наукового центру України.
 • А за вікном останній місяць літа... Ми підібрали для Вас добірку цікавих книг, у яких серпень не просто у назві – він сонцеграйними барвами вплетений в сюжет, енергією добра та любові проходить через долі героїв, зацікавлює глибоким змістом та тримає читача в тонусі до останньої сторінки. Надихніться книгами із присмаком літа, наповніться їх барвами і спогадами. Читаємо та насолоджуємось!
 • 9 листопада у День української писемності та мови у бібліотеці імені Корнія Чуковського для дітей відбувся творчий урок «Під поетичним пером».
 • 19 березня юні шанувальники музики, учні 4-а класу ЗНЗ № 3, завітали до бібліотеки імені Корнія Чуковського в дитячу філармонію «Музична скарбничка» на лекцію-концерт «Духові інструменти».
 • 25 січня – Тетянин День у бібліотеці імені Віктора Некрасова. До уваги читачів представлена виставка творів українських письменниць з цим чудовим ім`ям (Тетяна Ковтун, Тетяна Череп-Пероганич, Тетяна Майданович, Тетяна Крижанівська, Тетяна Малярчук та інших).