vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Рейтинг новин

Популярні новини

 • В суботу, 12 жовтня, в бібліотеці імені Валі Котика для дітей відбувся психологічний тренінг «Mindfulness. Медитація та Мозок».
 • До Дня захисника України, Дня українського козацтва і свята Покрови Пресвятої Богородиці, покровительки українських козаків, в універсальній публічній бібліотеці №11 розгорнуто книжкову виставку «Дух козацтва – український дух». Експонована література розкриває читачам тему історичної спадщини, доводить, що без історії немає майбутнього, у ній криються відповіді на актуальні виклики сьогодення.
 • Людина завжди прагне пізнати незвідане. Космос – такий близький і, водночас, далекий завжди вабив людей. Що там на зірках? Наскільки вони далеко? Які за розміром? Як впливають на наше життя? Чи видно із зірок Землю? Яка Земля з Космосу? Чи є край Всесвіту? І чи одні ми у безкрайньому Всесвіті? А якщо ще десь є життя, то чи можемо ми спілкуватися? Які вони жителі інших планет?
 • 13 жовтня у бібліотеці імені Олександра Грибоєдова літературно-мистецька вітальня «Крила» вітала молоду поетку, членкиню Національної спілки письменників України, наймолодшу номінантку Шевченківської премії Юлію Бережко-Камінську.
 • 17 вересня 2019 року вся культурна громадськість України відзначає сонячний ювілей неперевершеного майстра художнього слова Михайла Коцюбинського – 155-річчя від дня його народження.
 • Виставку-ілюстрацію
 • Місячником фільмів у жанрі «Соціальна комедія» в бібліотеці імені Валі Котика відновив роботу кіноклуб «Кіно в КІМО». Цієї суботи, 12 жовтня, відбувся кінопоказ відомої стрічки Мартіна Скорсезе «Король комедії» з Робертом Де Ніро в головній ролі, яка дещо перетинається зі стрічкою 2019 року «Джокер» Тода Філіпса.
 • 9 жовтня в універсальній публічній бібліотеці №11 в рамках тижня патріотичного виховання «З Україною в серці» відбулася історико-патріотична година «Лине слава козацька з далеких віків» для учнів 5-х класів ЗОШ № 45, на яку завітав талановитий поет-пісняр, науковець, перекладач, невтомний громадський діяч Павло Браницький.
 • 16 серпня в бібліотеку № 11 на свято меду і Спасу напередодні Дня пасічника України завітав Микола Петрович Шурига, професійний бджоляр-пасічник зі своїми солодкими дарами.
 • У бібліотеці Дружби народів створився справжній мистецький простір – вернісаж! Одночасно, у двох залах бібліотеки експонуються виставки художників: малюнки Оксани Мальованої «Моє життя та інші звірі», відкриття якої відбулося 9 жовтня, й експозиція картин Миколи Бригинця «Спостереження».