vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Рейтинг новин

Популярні новини

 • Бібліотека імені Корнія Чуковського підготувала відеопрезентацію
 • Сучасні діти змалечку активно користуються планшетами, комп'ютером чи смарфонами і, на превеликий жаль, забувають про книги. Педагоги і лікарі переконливо доводять переваги традиційних друкованих видань, які,       безперечно, впливають на особистість, збагачують дітей розумово і духовно. Доведено науковцями, що саме книга – перший вихователь. Книга перша пояснить дитині, що добре, а що погано. Але як же зацікавити малят друкованими книгами? Як змалку формувати активного читача? В цьому може допомогти бібліотека.
 • 22 жовтня центральна районна бібліотека імені Івана Франка провела лібмоб «Бенефіс періодичних видань».
 • Бібліотека імені Івана Франка презентує другу відеопрезентацію з циклу
 • До загальносистемного дня інформації, присвяченого Міжнародному дню біологічного різноманіття, у районної бібліотеці №123 для дітей експонується книжкова виставка «Біорізноманіття – основа життя на Землі».
 • 30 березня члени клубу
 • До Всеукраїнського дня довкілля бібліотека імені Віктора Некрасова підготувала віртуальну виставку-заклик
 • 1 серпня видався трохи похмурий, але читачам і бібліотекарям бібліотеки сімейного читання імені Садріддіна Айні було сонячно, радісно та приємно на душі. Адже побувавши на відкритті першої черги реконструкції парку «Куренівський» всі отримали позитивні емоції, а юні читачі досхочу погралися та покаталися на оновленому дитячому автомайданчику. Гарного всім настрою!
 • В рамках загальносистемного Дня інформації «Культурний код України» до Року охорони культурної спадщини України й відзначення Дня пам’яток історії та культури бібліотека Дружби народів організувала такі заходи: Екскурс у минуле «Там, де живуть душа і пам’ять українців».
 • Неабияке задоволення приносять нові книжки, які надходять до бібліотеки. Особливе враження викликала у бібліотекарів та користувачів бібліотеки імені Валі Котика нова партія книжок від Українського Інституту Книги, отримана в рамках державної програми поповнення бібліотечних фондів. До неї потрапили і нові твори сучасних українських письменників, і україномовні переклади сучасних зарубіжних письменників та класиків літератури, і новинки технічної, науково-природничої та інших видів галузевої літератури, серії пригод, детективів, фентезі, світові бестселери. Для ознайомлення з цим читацьким скарбом, працівники бібліотеки імені Валі Котика вирішили провести День нової книги, і 19 березня до них завітали читачі різних вікових груп, натхненні можливістю обрати для себе щось нове й ексклюзивне.