vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Програма роботи клубу «Натхнення» на 2017 рік.

Січень Поняття малюнка. Форма, об’єм, будова предметів, освітлювання, виразність, розміщення в картині.
Лютий Зображення на площині. Види ліній та їх напрямки. Виражальні можливості  лінії. Формування емоційно-смислового задуму композиції. Передача настрою через форму та характер лінії.
Березень Виражальні можливості, символіка кольору. Тепла та холодна гама, важка та легка. Розвиток навичок самостійної роботи. Творча композиційна робота  «Килими доброго та злого чаклуна»
Квітень Прикладна діяльність. Поняття орнаменту та контрасту в кольорі. Ознайомлення з символікою писанок. Писанки за технікою виконання: крашанки, крапанки, дряпанки, мальованки. Практичні заняття.
Травень Навички роботи аквареллю в техніці «по-мокрому». Поняття  лінії горизонту. Виконання композиції «Дерево у полі». Демонстрація кращих учнівських робіт. Завдання на літо.
Вересень Зображення на площині. Поняття про розбіл кольору. Виконання вправ на розбілювання кольору. Використання  виражальних властивостей кольору під час виконання композиції «Квітка – семіквітка»
Жовтень Зображення на площині. Поняття про пропорції людського тіла в роботі за уявою  «Улюблений казковий герой». Контурне рішення. Початок роботи у кольорі.
Листопад Прикладна діяльність. Петриківський розпис. Опанування навичок  розпису. Стрічковий орнамент. Опанування прийомів: «мазок на себе», «мазок від себе», «перехідний мазок», «друкування». Виконання елементарної композиції за мотивами Петриківського розпису «Сонячні квіти».
Грудень Розвиток навичок декорування. Декорування в техніці «Декупаж» і «Витинанки». Робота з папером. Виготовлення ялинкових прикрас, гірлянд, фігурних іграшок. Розпис ялинкових кульок.

 


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: