Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

Програма роботи клубу «Натхнення» на 2017 рік.

Січень Поняття малюнка. Форма, об’єм, будова предметів, освітлювання, виразність, розміщення в картині.
Лютий Зображення на площині. Види ліній та їх напрямки. Виражальні можливості  лінії. Формування емоційно-смислового задуму композиції. Передача настрою через форму та характер лінії.
Березень Виражальні можливості, символіка кольору. Тепла та холодна гама, важка та легка. Розвиток навичок самостійної роботи. Творча композиційна робота  «Килими доброго та злого чаклуна»
Квітень Прикладна діяльність. Поняття орнаменту та контрасту в кольорі. Ознайомлення з символікою писанок. Писанки за технікою виконання: крашанки, крапанки, дряпанки, мальованки. Практичні заняття.
Травень Навички роботи аквареллю в техніці «по-мокрому». Поняття  лінії горизонту. Виконання композиції «Дерево у полі». Демонстрація кращих учнівських робіт. Завдання на літо.
Вересень Зображення на площині. Поняття про розбіл кольору. Виконання вправ на розбілювання кольору. Використання  виражальних властивостей кольору під час виконання композиції «Квітка – семіквітка»
Жовтень Зображення на площині. Поняття про пропорції людського тіла в роботі за уявою  «Улюблений казковий герой». Контурне рішення. Початок роботи у кольорі.
Листопад Прикладна діяльність. Петриківський розпис. Опанування навичок  розпису. Стрічковий орнамент. Опанування прийомів: «мазок на себе», «мазок від себе», «перехідний мазок», «друкування». Виконання елементарної композиції за мотивами Петриківського розпису «Сонячні квіти».
Грудень Розвиток навичок декорування. Декорування в техніці «Декупаж» і «Витинанки». Робота з папером. Виготовлення ялинкових прикрас, гірлянд, фігурних іграшок. Розпис ялинкових кульок.