Правила користування бездротовою мережею Інтернету (Wi-Fi)

в бібліотеках ЦБС Подільського району

Користування бездротовою мережею Інтернету (Wi-Fi) є безоплатною послугою бібліотеки.

Отримання доступу до мережі

Доступ до бездротової мережі Wi-Fi надається зареєстрованим користувачам бібліотеки для роботи на їх власних переносних і кишенькових комп’ютерах (нетбуках, ноутбуках, планшетах) з підтримкою Wi-Fi, мобільних телефонах (смартфонах), інших гаджетах.

Доступ до мережі Інтернет здійснюється за кодом, що надається користувачу черговим бібліотекарем під час фіксації його відвідування в облікових формах, прийнятих бібліотекою.

Послуги з налаштування обладнання, принесеного користувачами у бібліотеку, не входить до обов’язків персоналу бібліотеки. За потреби  гаджета у зарядці, користувач може це зробити, скориставшись виділеним гніздом електромережі у приміщенні бібліотеки.

Бібліотека не несе відповідальності за безпеку мережі.

Порядок користування  мережею (Wi-Fi)

Користувачі особисто несуть відповідальність за захист свого обладнання від вірусів, шпигунських програм та інших загроз.

Користувачам забороняється розповсюджувати по безпроводовій мережі віруси, шпигунські програми, здійснювати дії, спрямовані на порушення роботи мережі, псування бібліотечного устаткування, обладнання інших користувачів тощо.

Забороняється використання Інтернету для перегляду та скачування порнографічних матеріалів, шкідливих програм, вчинення будь-яких дій, що суперечать законодавству України.

Забороняється використання мережі Wi-Fi для мережевих комп’ютерних ігор.

За порушення даних правил користувачі позбавляються права працювати у зоні Wi-Fi бібліотеки.

Правила користування бездротовою мережею Інтернету (Wi-Fi)

в бібліотеках ЦБС Подільського районузатверджені 

наказом №  4-АГ від  25 квітня  2013 року