vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування вкористувачів бібліотеках з 1 вересня 2021 року

af

Грудень – щедрий на свята місяць. З особливою любов’ю та нетерпінням чекають і зустрічають діти та дорослі День Святого Миколая Чудотворця. В цей день, за легендою, святий Миколай спускається з небес на землю, щоб нагородити дітей подарунками за їх добрі справи.Онлайн-вшанування Святого Миколая в універсальній публічній бібліотеці №11, яке провела Зимова Книжкова фея Юлія Шевченко, додало не тільки святкового настрою, а й збагатило дітей – користувачів бібліотеки, – знаннями народних традицій і звичаїв, розумінням необхідності творити добрі справи, гарно вчитися, допомагати старшим та один одному, проявляти милосердя до тих, хто його потребує.
Про традиції відзначення цього свята в Україні розповіла книжкова виставка «Розкажу Миколаю, про що я читаю!», а діти з превеликим задоволенням зачитували вірші даної тематики.
Централізована бібліотечна система Подільського району та універсальна публічна бібліотека №11 бажають всім приємного перегляду та чарівних свят!