af
af

8 листопада у бібліотеці імені Олександра Грибоєдова відбулося 126 засідання києвознавчого клубу «Кияни».

Завідувачка бібліотеки Тамара Мусієнко привітала присутніх з 7-ю річницею заснування клубу та висловила вдячність за популяризацію києвознавства та поповнення бібліотечного фонду книгами про Київ та киян. Стефан Машкевич презентував нову книгу «Історія київського міського транспорту кінець XIX – початок XXI ст.» На основі багатого фактичного матеріалу розглядається історія міського транспорту, починаючи від перших проектів (друга половина XIX ст.) до наших днів. Фактографічний матеріал доповнюють численні ілюстрації, досліджуються основні тенденції функціонування транспорту в період незалежної України. Монографія з автографом автора чекає на своїх читачів!
Віктор Гунішев провів захоплюючу подорож в історію кримінального Києва. Клубівці з цікавістю ознайомилися з плодами творчості автора про реальні події карного розшуку Києва «Мандрівка в минуле рідного Києва», «Курьёзы и контрасты. Из практики опера» та нової книги «Руда сука».
Юрій Симонов прочитав розділ з нової книги «Время перемен» про футбол та вболівальників. Цікаво було прослухати кричалки, гасла та пісні, які використовують футбольні фанати, щоб підтримати свою команду або образити суперника.
Надзвичайно сердечні вітання і найкращі побажання з 85-річчям пролунали в честь Євгенія Рейцена – активного члена клубу, академіка, професора, кандидата технічних наук, заслуженого майстра спорту України з шахової композиції, автора понад 300 поезій і пісень. Євгенію Олександровичу була вручена подяка за багаторічну працю з популяризації києвознавства та вагомий внесок у роботу клубу «Кияни». Ювіляра вітали члени клубу, студентка-випускниця Дар’я Баканова. Дружина Євгенія Олександровича Наталія Кучеренко зачитала зворушливий вірш-присвяту. Пісенний букет подарував Борис Кесельман, який виконав як власні пісні, так і пісню «Чумацький шлях» на слова Євгенія Рейцена. Незабутніми були спогади ювіляра про життєві дороги, друзів та рідних, які залишаться назавжди у серці.
Наступне засідання клубу «Кияни» відбудеться 22 листопада о 12 годині. Запрошуємо всіх, хто любить і захоплюється Києвом та черпає з нього натхнення.

https://crbfranko.tumblr.com/post/634296004279189504/126-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D0%BA%D0%B8%D1%8F%D0%BD%D0%B8-%D1%96%D0%BC-%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B8%D0%B1%D0%BE%D1%94%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *