Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

27 вересня у бібліотеці імені Олександра Грибоєдова відбулось 124 засідання києвознавчого клубу «Кияни», яке символічно припало на Всесвітній день туризму.


https://crbfranko.tumblr.com/post/630500852576256000/%D0%BA%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%B8%D0%B9-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1-%D0%BA%D0%B8%D1%8F%D0%BD%D0%B8-270920-%D1%96%D0%BC-%D0%BE


Євгеній Рейцен підготував чудовий подарунок – пісню «Не грусти, турист», яку виконав разом з дружиною Наталією. Присутні із задоволенням прослухали оповідання Юрія Симонова про будні «човникарів» – туристів у Польщу в 90-х роках. Олена Муравйова занурила у життєву історію княгині Олександри Петрівни, що заснувала у Києві в 1889 році «Княгинин монастир», який отримав назву «Покровський». Кандидат історичних наук Володимир Гопак розкрив невідомі факти про великого князя київського Святослава Ігоровича, представника династії Рюриковичів. Цікавими були доповнення Юрія Симонова та Олени Муравйової. Напередодні 79-х роковин перших розстрілів у Бабиному Яру, завідувачка бібліотеки Тамара Мусієнко, провела огляд книг об’єднаних темою трагедії. Бібліотекар Тетяна Шевчук зачитала вражаючі спогади очевидців. Євгеній Рейцен прочитав власний вірш, присвячений трагічній темі Бабиного Яру. Клубівці вшанували пам’ять безневинно убієнних хвилиною мовчання. Наступне засідання клубу відбудеться 11 жовтня о 12 годині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *