af
af

22 вересня, напередодні Всесвітнього дня туризму, після тривалої перерви через карантин зустрілися члени клубу людей літнього віку “Матіола” в затишній залі універсальної публічної бібліотеки № 11

22 вересня, напередодні Всесвітнього дня туризму, після тривалої перерви через карантин зустрілися члени клубу людей літнього віку “Матіола” в затишній залі універсальної публічної бібліотеки № 11, щоб здійснити віртуальну подорож «Відкрита віза навколо світу». Бібліотекар Оксана Левчук провела захопливу відеоекскурсію мальовничими місцями індійського штату Нагаленд. Розповіла про флору та фауну, звичаї й цікаві факти життя та побуту, філософію та релігію мешканців штату, а також представила книги індійських авторів. Бібліотекар Юлія Шевченко продемонструвала справжні індійські танці: класичні, народні та естрадні. Перед кожним танцювальним номером вона розповідала про походження танцю та значення основних рухів, жестів, міміки, мови пальців. Із захватом присутні сприймали хореографію індійського танцю як прагнення до духовної досконалості, гармонії душі та тіла, що сприяло кращому розумінню менталітету індійського народу, пізнанню його історії та сьогодення.
В ООН зазначають, що вибір часу святкування Всесвітнього дня туризму дуже вдалий, тому що він припадає на закінчення сезону в північній півкулі і початок сезону в південній півкулі, коли мільйони людей у всьому світі планують туристичні поїздки. На жаль, через пандемію Covid-19 туризм частково обмежений своєю країною, але бібліотекарі зробили все можливе у задоволенні попиту читачів в цікавому й корисному дозвіллі за допомогою бібліотеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *