vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування вкористувачів бібліотеках з 1 вересня 2021 року

af

20 вересня у поетично-музичному ритмі вітальні “Крила” бібліотеки імені Олександра Грибоєдова відбулась дегустація нової збірки поезій Валентини Швежикайте “Смак осіннього вина”.

20 вересня у поетично-музичному ритмі вітальні “Крила” бібліотеки імені Олександра Грибоєдова відбулась дегустація нової збірки поезій Валентини Швежикайте “Смак осіннього вина”. Талановита, ніжна та щира поетка по вінця наповнювала келихи поезій ароматом квітів, любові та почуттів, що так бентежать та хвилюють душу. До витонченої лірики пані Валентини добре пасували пісні “Вальс листопаду” та “А в Києві Лондон”, які заспівала автор музики Тетяна Шевчук. Насолодою для душі і серця звучали вірші у виконанні авторів Надії Семени, Тетяни Педан та Євгенія Рейцена. Наталія Кучеренко задушевно й трепетно виконала пісню на слова пана Євгенія. Юрій Симонов подарував присутнім гарний настрій та позитивні емоції, прочитавши власне оповідання. Ми безмежно вдячні усім, хто був з нами на сьогоднішній презентації, за тепле спілкування, яскраві виступи та подаровані книги. Наступна зустріч у вітальні “Крила” відбудеться 18 жовтня.