Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

Літо стрімко розпочалося, і у багатьох вже з’явилося нестерпне бажання відчути дотик хвилі чи потримати в руках чудернацьку мушлю з глибини океану…

Літо стрімко розпочалося, і у багатьох вже з’явилося нестерпне бажання відчути дотик хвилі чи потримати в руках чудернацьку мушлю з глибини океану… Такі бажання цілком можливо здійснити! Адже в бібліотеці імені Віктора Некрасова експонується тематична виставка «Колиска життя на Землі», приурочена до Всесвітнього дня океанів.
Всесвітній день океанів був заснований на Міжнародній конференції 1992 року в Ріо-де-Жанейро, і відзначається щорічно 8 червня. У цей день науковці і працівники зоопарків, акваріумів і дельфінаріїв нагадують людству про права мешканців океанських глибин і закликають до охорони та збереження підводної флори і фауни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *