У Всесвітній день читання вголос до бібліотеки сімейного читання імені Садріддіна Айні на зустріч з поетесою, прозаїком, багатодітною мамою Ганною Коназюк завітали школярі ЗНЗ №199.

Пані Ганна – авторка поезій, оповідань, казок; лауреатка літературних премій, володарка відзнаки від Олени Осмоловської за кращі інклюзивні оповідання в номінації «Теrra Інклюзія» (за твір «Крило ангела»), учасниця фестивалю «Українські передзвони», дипломантка Міжнародного конкурсу «Коронація слова», лауреатка II премії Міжнародного конкурсу «Коронація слова» 2019… Ось стільки досягнень має наша гостя! А ще вона дуже любить дітей, тому зуміла створити чудову атмосферу любові і довіри, в якій артистично представила свої «Зимові літературні візерунки».
Діти активно реагували на голосне читання авторки, адже їм пощастило послухати не лише вірші, а й оповідання «Віра». Був оголошений конкурс з читання вголос, і приємно, що бажаючих виявилося так багато. Усі вони із задоволенням показали свою читацьку майстерність та вправність.
Після зустрічі кожен з них побажав зробити обійнятися з пані Ганною та зробити спільне селфі, проявляючи свої найпозитивніші емоції та враження від почутого. А письменниця в свою чергу подякувала всім присутнім і сказала: «Бути щасливим потрібно вчитися у дітей, бо саме вони абсолютно володіють цим даром, який ми, дорослі, втрачаємо з часом. Я намагаюся це робити, бо щастя поряд…».
Спільне читання вголос дорослими і дітьми є одним з найпрекрасніших занять у світі. А особливо – коли це зроблено з любов’ю. Читайте разом якомога частіше!
До нових зустрічей!

https://crbfranko.tumblr.com/post/190661132216/%D0%B7%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D1%87-%D0%B7-%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D1%8E-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%B7%D1%8E%D0%BA-%D1%96%D0%BC-%D1%81%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D1%96

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *