af
af

2 лютого літературно-музична вітальня «Крила» в бібліотеці імені Олександра Грибоєдова з радістю приймала поетичний дует прекрасних, талановитих жінок Зої Власенко та Ніни Курбацької – поеток, колежанок по роботі та давніх подруг.

Ці дві жінки мають невичерпний потенціал творчої енергії та фантазії. Їх нова спільна збірка поезій «На перехресті двох доріг» містить у собі різні за характером і стилем твори, об’єднані дуже схожим світосприйняттям. Ніна Курбацька – громадсько-політичний діяч, голова КМГО «Жінки Оболоні», Посол Миру, поетка, авторка чотирьох збірок віршів. У своїх поезіях вона оспівує красу та велич нашої Батьківщини, любов до її природи, до людей, ніжну і світлу любов до матері, шанобливе і поважне ставлення до Бога та віри в нього. Зоя Власенко – також співробітник КМГО «Жінки Оболоні». Вона лише нещодавно наважилася відкритися і надрукувати свої вірші, подарувавши чудову збірку поезій «Солнце в ладошках». Вибрані вірші, що увійшли до нової збірки, захоплюють щирістю, відвертістю, глибокою людяністю. Нове виразне звучання здобули вірші Зої Власенко у піснях на її слова, що майстерно та емоційно виконала авторка Ольга Кроншевська. Поціновувачі поетичного слова прийняли поезії пані Зої та пані Ніни дуже приязно, завдячуючи ліризму, емоційності, щирості їх поезій, плеканню у слові людяності та вірності. У другій частині програми Тетяна Шевчук виконала свої пісні на слова сучасних українських поеток – Валентини Швежикайте, Віри Свистун та Антоніни Спірідончевої. А під час гостинного чаювання всі присутні із задоволенням слухали виступи Євгенії Осмоловської, Віри Свистун та Альони Майдибури, які дарували свої творчі доробки у «вільний мікрофон». Володимир Новиков прочитав своє оповідання про невідомі факти Другої Світової війни. Наступна зустріч у літературно-музичній вітальні «Крила» відбудеться 1 березня о 12:00. Чекаємо на вас!

https://crbfranko.tumblr.com/post/190641146486/%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%BD%D0%BE-%D0%BC%D1%83%D0%B7%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%8F-%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BB%D0%B0-%D1%96%D0%BC

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *