vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування вкористувачів бібліотеках з 1 вересня 2021 року

af

Універсальна публічна бібліотека №11 продовжує роботу з популяризації настільних ігор. Серед розмаїття, яке пропонує дитячий простір бібліотеки, кожен може знайти для себе улюблену гру, залежно від поставлених нею завдань – розвиток пам’яті, швидкість реакції, стратегічне, логічне, економічне мислення.

Кожного вечора все нові шанувальники такого відпочинку збираються у бібліотеці. Настільні ігри сприятливо впливають на емоційний та розумовий розвиток дітей, адже таке дозвілля подібне спорту – той же азарт, дух суперництва, прагнення до перемоги, чітко визначені правила гри. Активний учасник, справедливий суддя – юний читач приміряє на себе будь-яку роль. На думку психологів, дорослим також вельми корисно забути про рутинні турботи, розслабитися після робочого тижня та виділити час для настільної гри. Тому бібліотекарі запрошують взяти участь в іграх і батьків, і дідусів та бабусь. Настільні ігри стирають кордони між поколіннями, допомагають знайти спільну мову та зміцнити родинні взаємини. Граймо разом!

https://crbfranko.tumblr.com/post/190532468581/%D0%BD%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%96%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%96-%D1%96%D0%B3%D1%80%D0%B8-%D1%83%D0%BF%D0%B1-11