af
af

27 січня до бібліотеки імені Корнія Чуковського для дітей завітали на святкову зустріч «Тетянин день. Я Вас вітаю!» учні 4-Г класу ЗНЗ №3.

Вже традиційно відзначити Тетянин день були запрошені творчі Тетяни:
Тетяна Петровська, педагог, кандидат педагогічних наук, директор Центру допрофесійної підготовки Національного авіаційного університету, член Національної спілки письменників України, поетеса, автор курсу «Поетика» для учнів початкової школи;
Тетяна Кондратенко, член Національної спілки журналістів України, педагог, філолог, володар Почесної відзнаки «Золота медаль «Незалежність» та «Добродій» Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки», нагороджена орденом Святої Варвари-великомучениці, головний редактор Всеукраїнського дитячого журналу для саморозвитку «Я сам(а)»;
Тетяна Завойська – активістка громадського руху «Святошин», кібернетик за освітою, чемпіонка з баскетболу в колишньому СРСР, нині на пенсії, але продовжує активне творче і громадське життя: проводить тематичні заняття «Збережемо довкілля разом!» та екоестафету із сортування сміття.
Діти підготували вірші Тетяни Петровської, а також мали змогу послухати поезію в авторському виконанні та насолодитися двома піснями на слова Тетяни Василівни та музику Тетяни Димань: «Колискова» у виконанні Руслани Лоцман і «Школа – наша берегиня» у виконанні шкільного хору села Софіївська Борщагівка.
Четвертокласники із задоволенням долучилися до рухливих ігор, які запропонувала Тетяна Кондратенко, та познайомилися із дитячим журналом «Я сам(а)».
Тетяна Завойська повела школярів у країну Доброти, Співпереживання та Екології, нагадавши, що збереження природи – це крок у майбуття, в якому їм жити.
Привітати творчих Тетян прийшли їхні друзі: Надія Кир’ян – українська дитяча письменниця, поетеса, перекладачка, журналіст, член НСП та НСЖ України, Лауреат літературної премії імені Олени Пчілки, та Василь Василашко – вчений секретар правління Товариства «Знання», український поет, лауреат Республіканської літературної премії імені Лесі Українки, нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, журналіст, член НСЖ України, Заслужений журналіст України. Вони прочитали вітальні вірші-побажання Тетянам.
На завершення зустрічі було зроблено загальну світлину, а всі охочі мали можливість зробити селфі із гостями.

 

https://crbfranko.tumblr.com/post/190511710091/%D1%82%D0%B5%D1%82%D1%8F%D0%BD%D0%B8%D0%BD-%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%8C-%D1%8F-%D0%B2%D0%B0%D1%81-%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%B0%D1%8E-%D1%96%D0%BC-%D0%BA%D1%87%D1%83%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *