af
af

25 січня в бібліотеці імені Валі Котика для дітей відбувся показ стрічки шведського режисера і сценариста Рубена Естлунда «Форс-мажор». Фільм отримав премію «Золотий жук» – це національна кінонагорода Швеції. Також фільм потрапив до шорт-лісту номінантів на премію «Оскар», а на Каннському кінофестивалі «Форс-мажор» отримав нагороду в конкурсі «Особливий погляд».

Томас та Ебба – подружжя, і разом із дітьми вони приїжджають в Альпи на відпочинок. Все чудово, та вже на другий день вони стають свідками сходження невеликої лавини. Томас піддається страху і втікає, залишивши дружину і дітей, але не забувши свій телефон. Звісно, за декілька хвилин він повертається, але після цього в донедавна дружній сім’ї починається розлад.
Конфлікт між Томасом і Еббою розростається з кожною хвилиною, і затягує в себе все більше і більше персонажів фільму. Але все ж таки головний конфлікт у стрічці – це різниця між тим, як сприймає себе головний герой і те, яким він є насправді.
Попереду нас чекає ще велика кількість фільмів, і ми запрошуємо кожного подивитися їх в нашій бібліотеці!

https://crbfranko.tumblr.com/post/190493215851/%D0%BA%D1%96%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D0%B7-%D1%96%D0%BC-%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%96-%D0%BA%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *