Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

12 січня відбулося перше у новому році засідання києвознавчого клубу «Кияни».


Голова клубу Віталій Баканов презентував свою нову книгу «Это было в другом Киеве». Книга споминів містить 10 нарисів, на 75 сторінках розміщено 74 світлини. У книзі читач може відкрити для себе унікальні спогади мешканців Пріорки, містичну оповідь про Київ, відомості про Паркову дорогу, таємниці Цимлянського провулку, вірші клубівця Олександра Яцухно та багато іншого. Книга подарована автором читачам бібліотеки.
Далі слово взяв Євген Рейцен, який розповів про те, що має намір випустити книгу «А без Подола Киев невозможен», над якою працює вже багато років поспіль. Доповідач розповів про написання гімну Києва, який хоче запатентувати, клубівці мали змогу прослухати запис цього музичного твору. Наостанок подивилися фільм з інтерв’ю Євгена Олександровича про його родовід за книгою «Запорізький родовід. 3-є видання», укладачем якого був Віталій Шевченко.
Бібліограф Дар’я Кононюк провела захоплюючий краєзнавчо-бібліографічний екскурс «Я в древньому Києві» про зв’язок Олександра Грибоєдова з нашим містом, адже цього року відзначають 225 років від дня народження письменника.
Поет Олександр Яцухно зачитав свій вірш, присвячений майстру Сологубу М. В., який зробив барельєф М. Булгакова, адже проживав на Андріївському узвозі, напроти будинку-музею письменника. Гість клубу Олександр Панін приєднався до поетичних виступів і зачитав свій вірш «Наказ». Зінаїда Шкавро також презентувала проникливий вірш, присвячений вимушеним переселенцям зі Сходу нашої країни. Бард Борис Кесельман виконував свої пісні на київську тематику. Олена Муравйова розповіла найцікавіші моменти з життя видатного лікаря Василя Образцова – дуель, кохання та медичні досягнення… Надія Щербо продемонструвала старі радянські новорічні іграшки, а Олена Муравйова розповіла про історію їх виникнення. На цій вельми святковій ноті і завершилося 118 засідання клубу, а наступна зустріч запланована на 12:00 26 січня. Приєднуйтеся!

https://crbfranko.tumblr.com/post/190231838801/118-%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D0%BA%D0%B8%D1%8F%D0%BD%D0%B8-%D1%96%D0%BC-%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B8%D0%B1%D0%BE%D1%94%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *