vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування вкористувачів бібліотеках з 1 вересня 2021 року

af

15 грудня у бібліотеці імені Олександра Грибоєдова відбулось 117-е засідання києвознавчого клубу «Кияни».

Голова клубу Віталій Баканов, вшановуючи пам’ять легендарного гумористичного дуету Тарапуньки і Штепселя (Юрія Тимошенка і Юхима Березіна), які народилися 100-років тому, розповів цікаві та маловідомі факти їхньої біографії.
Гість клубу Павло Амітов, громадський діяч, правозахисник, філолог, публіцист, письменник, біженець з окупованого сходу нашої країни, якому небайдужа доля України, презентував свою нову книгу «Правий берег – лівий берег». Під час презентації автор наголосив, що нова книга – своєрідне продовження двох попередніх, «Подолання брехні. Антиміфологія» та «Підла війна» про гібридну війну проти України, продовження геноциду українського народу, про «чорне» минуле, під назвою СССР та суперечливу історію українсько-російських відносин. Приємним був подарунок бібліотеці книги з автографом автора. Живе спілкування з гостем спонукало до запитань і осмислення почутого. Прекрасним доповненням до презентації послугував виступ членкині клубу Зінаїди Шкавро про враження від прочитаної книги та знайомства з автором.
Завідувачка бібліотеки Тамара Мусієнко презентувала нові надходження літератури києвознавчого характеру у IV кварталі 2019 року.
Виступ Євгенії Лободи був присвячений урочистостям до дня народження Григорія Сковороди, які відбулися у Будинку учених НАН України. Присутні із задоволенням прослухали запис пісні «Всякому городу честь і хвала» у виконанні Петра Приступова. Емоційно насиченим та інформативним було доповнення про Григорія Сковороду Владислава Барановського.
Неймовірно щирі, наповнені любов’ю до Києва поезії прозвучали в авторському виконанні Олександра Яцухно, Тамари Дембицької та Валентини Зеленської.
Хвилиною мовчання клубівці вшанували пам’ять Всеволода Дубовецького, який вражав києвознавчими розвідками, унікальними фотодокументами та цікавими археологічними знахідками – артефактами стародавнього Києва з власної колекції.
Наступне засідання клубу відбудеться 12 січня 2020 року.
Вітаємо усіх залюблених у Київ з прийдешніми святами! Зичимо міцного здоров’я, життєвих гараздів, творчого натхнення та здійснення мрій! Дякуємо, що ви з нами і завжди чекаємо Вас!

 

https://crbfranko.tumblr.com/post/189699697571/117-%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BA%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D0%BA%D0%B8%D1%8F%D0%BD%D0%B8-%D1%96%D0%BC