vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Всесвітній день боротьби зі СНІДом завершився, але проблема залишається актуальною постійно.

Тому 6 грудня працівники бібліотеки імені Корнія Чуковського для дітей запросили Олену Ходжинську, соціального працівника Київського міського центру профілактики та боротьби зі СНІДом, на зустріч із старшокласниками. Олена Вікторівна провела розповідь-бесіду з учнями 8-Б класу ЗНЗ № 3 «СНІД – чума ХХІ століття». Старшокласники дізналися більше про епідемію ВІЛ в Україні та були попереджені, що можна заразитися не лише інтимним шляхом, але і в стоматологічному кабінеті, в лікарні, в побуті. Також вони довідалися про те, що ВІЛ не є вироком, і з цією хворобою люди можуть жити досить довго, але є медикаментозно залежними, а для цього потрібні чималі гроші, тому звісно таки краще хворобу попередити, ніж її потім лікувати. Тож далі пані Олена розповіла, як можна себе убезпечити від інфекції, як визначити наявність її в своєму організмі і як можна знищити інфекцію, якщо упродовж 72 годин захистити себе. Під час зустрічі використовувалися матеріали з профілактичної полички «ВІЛ-інфекція – не вирок», яку попередньо підготували бібліотекарі. Розповідь соціального працівника була цікавою, а бесіда – відвертою. Восьмикласники стали обізнаними, а отже, – усвідомлено захищеними від недуги.

 

https://crbfranko.tumblr.com/post/189568831741/61219-%D0%B1%D0%B5%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D1%96%D0%B4%D1%8C-%D1%81%D0%BD%D1%96%D0%B4-%D1%96%D0%BC