vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування користувачів в бібліотеках з 1 листопада 2021 року

af

1 грудня у бібліотеці імені Олександра Грибоєдова відбулось 116-е засідання києвознавчого клубу «Кияни».

Гість клубу Валерій Дружбінський, письменник, кінокритик, кандидат історичних наук, літературний секретар письменника Костянтина Паустовського, захопив цікавими фактами своєї журналістської діяльності, зокрема роботою в газеті «Дзеркало тижня», якій виповнюється 25 років. Спілкуючись протягом багатьох років з письменниками та поетами, Валерій Іванович записав і зібрав їхні жарти, афоризми, смішні історії, які вони розповідали йому особисто. Ці історії лягли в основу книги «Писатели шутят…», яку було презентовано клубівцям та подаровано бібліотеці.
Наталія Філіппова – поетка, лауреатка низки літературних премій, презентувала свою нову збірку «У любви твоё лицо». Неймовірні вірші в авторському виконанні полонили серця натхненними рядками, що випромінюють добро та любов. А бібліотека з радістю прийняла книгу в подарунок.
Василь Олофінський познайомив присутніх із ескізами рукописних оповідань «Київська Куренівка», в яких описується історія місцевості з XVII століття.
Валентина Зеленська підготувала огляд цікавинок про Київ із періодичних видань.
Під час чаювання клубівці ділились враженнями від відвідування літературних та мистецьких заходів, які відбулися у Києві.
Наступне засідання клубу «Кияни» відбудеться 15 грудня о 12 годині. Запрошуємо усіх, хто прагне зберегти історію та примножити красу нашої неповторної столиці.

 

https://crbfranko.tumblr.com/post/189428638016/11219-116-%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D0%BA%D0%B8%D1%8F%D0%BD%D0%B8-%D1%96%D0%BC