vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Режим обслуговування користувачів в публічних бібліотеках ЦБС Подільського району з 1 червня по 31 серпня 2021 року 

af

1 листопада стало заключним днем занять в літературній школі, яке провів вже знайомий дітям Олександр Корєшков.


Діти завершували свої роботи, компонували або перемальовували свої історії, розфарбовували їх. А потім робили презентації завершених робіт. Наскільки ж вони були різноплановими!
Діти малювали комікси про котів, людей, гуманоїдів, клонів, велетнів, мутантів та багатьох-багатьох інших. Цікаві сюжети, несподівані повороти, фантастика та реальність – все це було в неймовірних роботах учнів літшколи.
Від пана Олександра діти отримували слушні зауваження та дружні поради, і все це – зустрічі з професіоналами коміксу, важливі підказки, підтримка – допоможе учням літературної школи в подальшому житті, адже, можливо, зараз серед них знаходиться відомий ілюстратор книг, або автор коміксів, тільки про це ще не знає.
Організатори Школи провели гру-вікторину «Магніт», в якій підвели підсумки всієї тижневої роботи над коміксами. Що зацікавило дітей, що вони відкрили нового для себе? Чи бачать вони себе в цій професії в майбутньому? Ці, та інші запитання обговорювалися з учнями Школи. Світлана Привалова, автор спільного проєкту Центру літературної освіти Litosvita і Книгарні «Є», запропонувала дітям розділитися на команди, та кожній з них зробити антологію героїв коміксів. Голосуванням були обрані переможці, які отримали невеликі призи.
Наостанок, кожний з учнів літшколи отримав іменний сертифікат про прохождення тижневого освітнього курсу. Найголовніше – всі намальовані дітьми комікси протягом місяця будуть надруковані!

https://crbfranko.tumblr.com/post/188808777081/%D0%BB%D1%96%D1%82%D1%88%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0-011119-%D1%96%D0%BC-%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%96-%D0%BA%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0