vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af


Шановні користувачі! Обслуговування у публічних бібліотеках Подільського району на період карантинних обмежень, пов’язаних з короновірусом  Covid-19, здійснюється за таким графіком За додатковою інформацією звертатися: - телефон: 468-01-10 - електронна адреса:crb_franko@ukr.net

Сьогодні в ШДС “Поділля” відбулася посвята в читачі. Читачами бібліотеки імені Віктора Некрасова відсьогодні стали вихованці молодшої групи.

Сьогодні в ШДС “Поділля” відбулася посвята в читачі. Читачами бібліотеки імені Віктора Некрасова відсьогодні стали вихованці молодшої групи. Неабияку зацікавленість у малечі виявила журнальна мозаїка «Що поштарик нам приніс?» у рамках авторського міні-проєкту «Діти і книги». А «поштарик» приніс маленьким читайликам для ознайомлення дитячі пізнавально-розважальні журнали, які отримує бібліотека. Дошкільнята із великим інтересом слухали цікаві повчальні оповідання та розмірковували над вчинками героїв. А на завершення залюбки погралися з веселою та кумедною іграшкою – бджілкою.