vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування користувачів в бібліотеках з 1 листопада 2021 року

af

Осінь… Скільки поезії у цьому золотаво-сонячному слові й стільки радості та смутку. Чарівниця-осінь усе змінює на свій лад.

Ось зелені листочки стали жовтими, а то і зовсім червоними. Як тільки пролетить вітерець, листя вкриває землю, кружляючи в осінньому танку. Краса цієї чарівної, затишної пори року надихнула працівників бібліотеки сімейного читання імені Садріддіна Айні на створення виставки-натхнення «Золотава осінь». Виставка знайомить малят з оповіданнями, нарисами, віршами українських письменників, прикметами, прислів’ями та загадками про осінь. А розділ виставки «Щедра пора», дасть змогу дорослим відчути всю урочисту красу і щедрість цієї пори року. Це і багаті врожаї овочів на городах, і яблука та груші у садках, і неймовірно смачний виноград, і дощові дні, які подарують вам кошики запашних грибів. Молоді господині можуть отримати корисні поради щодо заготовок на зиму. Читайте з нами та дізнавайтесь більше про пору року, яку називають «чудовою, замріяною і золотою…». За бажанням, можна сфотографуватися біля виставки. Ми чекаємо на Вас!