vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Один із найважливіших продуктів у світі, без якого, напевно, не обходиться жоден день нашого життя, – це, звичайно ж, хліб.

Один із найважливіших продуктів у світі, без якого, напевно, не обходиться жоден день нашого життя, – це, звичайно ж, хліб. Тому не дивно, що у нього є своє свято – Всесвітній день хліба, з нагоди якого в бібліотеці Дружби народів і був проведений тематичний вечір «З хлібом і хата тепліша, і пісня миліша». Гостями заходу були: члени клубу «Світлиця», учні 5-го класу СШ № 193, читачі бібліотеки. Дві Валентини – Ващук і Луцюк, ведучі вечора, розповіли про обряди і звичаї українців, про традиційно-шанобливе ставлення до хліба, до хліборобів. Учасники ансамблю «Подоляночка», що діє при Територіальному центрі соціального обслуговування Подільського району міста Києва, подарували присутнім пісні про хліб, про сільське життя, чим створили теплу атмосферу українського свята, а зала, оздоблена вишитими виробами та кухонним начинням, додала йому неповторного колориту. А ще – на учасників дійства чекало щире спілкування та традиційне частування хлібо-пекарськими виробами, що були виставлені на столах. Виставка літератури «Хлібові вклонімося», оздоблена ілюстраціями, прикрашена колосками, викликала інтерес як у дорослих, так і у дітей.