vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування вкористувачів бібліотеках з 1 вересня 2021 року

af

20 жовтня у бібліотеці імені Олександра Грибоєдова відбулося 113-те засідання києвознавчого клубу “Кияни”.

Голова клубу Віталій Баканов представив клубівцям шанованого гостя, письменника Віктора Гунішева, який презентував свою нову книгу “Курйози та Контрасти (з практики опера)”. В збірнику невеликих оповідань автор описує реальні події зі своєї практики роботи в карному розшуку Києва. Оповідання відображають як комічні випадки, так і драматичні кримінальні історії, які відбувалися нещодавно. Книга була подарована автором бібліотеці та чекає своїх зацікавлених читачів. Володимир Горак зацікавив присутніх однією з “білих плям” історії, зокрема боротьбою Богдана Хмельницького з “внутрішньою опозицією”. Євгеній Рейцен вразив авторськими віршами. Ігор Дескін емоційно зачитав вірші про Київ з власної поетичної збірки. Євгенія Лобода провела поглиблений огляд журналу “Історія. Новий погляд” за серпень – вересень 2019 року. Валентина Зеленська з радістю привітала бібліотеку з 65-річчям власним поетичним вітанням. Співачка та композиторка Тетяна Шевчук зачаровувала ніжними та мелодійними власними піснями на вірші сучасних українських поеток.
Запрошуємо до клубу, де на вас чекає знайомство з маловідомими фактами, важливими відкриттями та новими книгами, присвяченими нашому Києву!!!
Наступне засідання відбудеться 3 листопада о 12 годині.