vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af


Шановні користувачі! Обслуговування у публічних бібліотеках Подільського району на період карантинних обмежень, пов’язаних з короновірусом  Covid-19, здійснюється за таким графіком За додатковою інформацією звертатися: - телефон: 468-01-10 - електронна адреса:crb_franko@ukr.net

3 жовтня, з нагоди Всесвітнього дня захисту тварин, в бібліотеці імені Валі Котика для дітей проведена екологічна мозаїка «Я на світі не один?

Що я знаю про тварин», на яку завітав ветеринарний лікар, власник клініки «Кот Бегемот» Баликін Володимир Альбертович. Учасниками зустрічі стали учні 4-го класу ЗОШ №10.
Майже у кожного з цих дітей є домашній улюбленець. Починаючи з котів, собак, рибок і закінчуючи папугами та равликами, і, звісно, кожен хотів розповісти та більше дізнатися саме про свого друга. Пан Володимир охоче відповідав на питання, розповідав не тільки важливі речі, себто як поводитись з твариною, а й про цікаві випадки зі своєї багаторічної практики. Володимир Альбертович детально розказав і про методи поводження з дикими, безпритульними тваринами та що треба робити при зустрічі з хворою на сказ твариною. До цієї події була підготована виставка книг про тварин, щоб заохотити дітей дізнаватись більше про навколишній світ і його мешканців. Сповнені нових вражень і знань діти щиро подякували Володимиру Альбертовичу.