vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування користувачів в бібліотеках з 1 листопада 2021 року

af

2 жовтня в районну бібліотеку № 123 для дітей завітали учні 3 класу ЗНЗ № 262 на майстер-клас «В книжечку на згадку зробимо закладку».

Закладка – хоч і невелика, але дуже корисна річ при читанні книг. З її допомогою зручніше читати книжки і знаходити в них потрібну сторінку. Закладка сприяє вихованню культури поводження з книгами. І хоча книжкових закладок зараз у продажу безліч, але красивою, оригінальною закладкою, зробленої своїми руками, дитина буде більш охоче користуватися, берегти її, бо в неї вкладена частинка власної душі. Завідувачка бібліотеки Наталя Барзенок нагадала дітям правила бережливого ставлення до книги та розповіла про різні види закладок для книг. Вони можуть вкладатися в книгу або кріпитися на сторінці. Найпростіший варіант – закладки, виготовлені з паперу. Це і просто, і практично, і абсолютно безпечно для книг. Форма закладок – це політ фантазії: від веселих чоловічків до звірів, квіточок тощо. Створюючи закладки, школярі один наперед одного розповідали про свої улюблені книги. Діти з захопленням виготовляли закладки-звірятка не тільки для своїх книжечок, але й залишили виготовлені ними закладки у бібліотеці на паркані висловлювань «У дружбі з книгою» для найменших читачів-першокласників.