vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування користувачів в бібліотеках з 1 листопада 2021 року

af

18 вересня в універсальній публічній бібліотеці № 11 проведено тренінг- семінар для незайнятого населення «Соціальна активність – запорука успішного професійного майбутнього».

18 вересня в універсальній публічній бібліотеці № 11 проведено тренінг- семінар для незайнятого населення «Соціальна активність – запорука успішного професійного майбутнього». Фахівець Подільського центру зайнятості Марія Скібіна довела слухачам, що соціальна активність є соціально-педагогічним явищем, яке дає змогу особистості утвердитися, проявити себе, організувати роботу, бути корисною власній державі, спрямувати свою діяльність на благо суспільства. Це є здатність самостійно здобувати нові знання і вміння, а також використовувати їх у практичній діяльності, однією з найважливіших складових професійної компетентності. Протягом тренінгу у шукачів роботи було сформовано позитивну мотивацію, самооцінку та бажання змінювати своє життя, а також відпрацьовані навички подолання перешкод на шляху досягнення цілей, побудови стратегії пошуку роботи.