vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування користувачів в бібліотеках з 1 листопада 2021 року

af

7 вересня у бібліотеці імені Олександра Грибоєдова відбулась захоплююча презентація книги “Куренівка зблизька” відомого києвознавця Ігоря Однопозова та бібліографа-екскурсовода Дар’ї Кононюк.

Куренівка вражає своєю багатою та насиченою історією, вишуканою красою храмів, природними ландшафтами… Чи можна уявити, що колись Куренівку порівнювали з Італією та Швейцарією за високі пагорби, глибокі каньйони, квітучі сади та чисті струмочки? А ще зелені бані храмів, червоні дахи садиб, вузенькі тихі вулички і галасливі ярмаркові площі.
Завдяки чудовим виступам Ігоря Семеновича та Дар’ї Олександрівни презентація перетворилася на неймовірне відкриття нових фактів про Куренівку, зацікавивши усіх присутніх так, що не залишилось жодного байдужого!
“Куренівка зблизька” подарує багато щасливих спогадів та емоцій усім, хто порине в пізнавально-краєзнавчу подорож сторінками “живої” книги.
Бібліотека висловлює щиру вдячність авторам за подаровану книгу та дуже пишається і радіє творчому тандему Ігоря Однопозова та нашої Дар’ї Кононюк!