vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування користувачів в бібліотеках з 1 листопада 2021 року

af

8 вересня у бібліотеці імені Олександра Грибоєдова відбулось 110-е засідання києвознавчого клубу “Кияни”.

Розпочалось засідання з презентації картин “Архітектурне намисто України” вихованців “Майстерні живопису та дизайну “Палітра” та керівника гуртка Анелі Кузьменко. Багато чудових картин талановитих юних художників присвячені київській архітектурі. Під час презентації тринадцятирічна Каріна чукКоваль захопила розповіддю про історію однієї з найкрасивіших будівель Києва – будинок Сироткіна, майстерно зображений на її картині.
Всеволод Дубовецький подарував можливість уявно мандрувати історичними околицями Києва – Феофанією та Китаєвом, ілюструючи свою розповідь світлинами.
Валентина Зеленська розповіла про сенсаційні знахідки під час масштабної реставрації в Андріївській церкві, оновлення позолоти в інтер’єрі та реставрацію великої ікони “Вибір віри князем Володимиром”.
Гість клубу – історик, науковий співробітник Інституту історії України – Володимир Горак представив власний цикл лекцій про малодосліджені історичні факти.
Владислав Барановський презентував свою книгу “Алея Миру”, яка може слугувати путівником для тих, хто самостійно відвідає Алею Миру, частину Київського ботанічного саду імені М. Гришка. Бібліотека з радістю прийняла книгу у подарунок.
Наостанок, Євгеній Рейцен задушевно прочитав власні вірші.
Наступне засідання клубу відбудеться 22 вересня. До нових зустрічей!