vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування вкористувачів бібліотеках з 1 вересня 2021 року

af

Із 7 вересня в бібліотеці імені Андрія Головка експонується виставка-захоплення «Зачарований Десною», приурочена 125-річчю від дня народження Олександра Довженка.

Олександр Петрович Довженко – славетний кінорежисер, кінодраматург, класик світового кінематографу, видатний письменник і художник. Його творчість – явище особливе, багатогранне і масштабне. Він написав 15 літературних сценаріїв і кіноповістей, дві п’єси, автобіографічну повість, понад 20 оповідань і новел, ряд публіцистичних статей і теоретичних праць, присвячених питанням кіномистецтва, поставив 14 ігрових і документальних фільмів. Засновник українського кіно увійшов в історію української культури не лише як визначний кінорежисер, а також як творець нового літературного жанру – кіноповісті.
Представлені матеріали – це художні, біографічні, довідкові видання, що висвітлюють літературну, художню та кінематографічну спадщину митця, дають уявлення про його внесок у розвиток української і світової культури.