vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування вкористувачів бібліотеках з 1 вересня 2021 року

af

3 вересня в універсальній публічній бібліотеці № 11 відбувся інформаційний семінар для незайнятого населення «Техніка пошуку роботи.

«Вдалий пошук роботи закінчується процедурою працевлаштування, – зауважила фахівець Подільського Центру зайнятості Марина Кирилюк. – Але для цього необхідно знати джерела вакансій та визначити методи пошуку роботи». Пані Марина проінформувала присутніх про те, що джерелом вакансій може бути будь-яка особа чи організація, яка може запропонувати роботу. Джерело вакансій – це засоби масової інформації: газети, журнали; передачі та телетексти по телебаченню та радіо; оголошення про вакансії на дошках оголошень, у транспорті та інших громадських місцях; центри зайнятості та приватні агенції; особисті контакти: друзі, однокласники, родичі; Інтернет; різні масові інформаційні заходи (ярмарки вакансій, презентації роботодавців, аукціони спеціалістів, дні інформацій та відкритих дверей) тощо. Фахівець побажала присутнім в жодному разі не зневірятися, не опускати руки, а працювати над власною стратегією пошуку роботи.