vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Режим обслуговування користувачів в публічних бібліотеках ЦБС Подільського району з 1 червня по 31 серпня 2021 року 

af

20 серпня в бібліотеці №11 відбулася групова консультація з питань роз’яснення чинного законодавства для незайнятого населення: «Юридичні аспекти працевлаштування»

На заході до присутніх звернувся юрист Подільського центру зайнятості Ігор Корнієнко. Фахівець поінформував про систему нормативних актів, пов’язаних з працевлаштуванням; гарантії та обмеження при прийнятті на роботу; види трудового договору; органи, уповноважені здійснювати нагляд і контроль за дотриманням законодавства про працю. Присутні на заході цікавились питаннями належного укладання та розірвання трудового договору; випробувальним терміном при прийнятті на роботу, обов’язками роботодавця. Основним підсумком заходу стало підвищення рівня поінформованості безробітних щодо юридичних аспектів працевлаштування, отримання нових знань щодо визначення та уникнення помилок при прийнятті на роботу.