vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування вкористувачів бібліотеках з 1 вересня 2021 року

af

18 серпня бібліотека №11 запросила дітей шкільного віку на мультимедійну презентацію «Дамо їм шанс на життя», присвячену Всесвітньому дню безпритульних тварин.

Бібліотекар дитячого простору Дана Ільїна розповіла присутнім, що ця дата вважається не святом, а приводом звернутися до проблеми бездомних тварин, розповісти максимальній кількості людей про їх трагічну долю.
«Безпритульні тварини, їх винахідливість і миролюбність, їх любов до життя – це відмінний привід згадати про найкращі якості, властиві і нам, людям. Давайте поділимося з ними своєю добротою, проявимо до них нехай маленьку, але турботу», – звернулася до юних читачів бібліотекар. Діти активно підтримували розмову про долю безпритульних тварин, наводили приклади рятування з вулиці котів і собак. «Вони завжди готові радувати нас, виляти хвостом або ніжно муркотіти, стрибати від радості і по своєму посміхатися нам», – розповідали читачі. «Вони люблять нас, людей, адже так і не покинули наше, дуже часто вороже середовище проживання. Давайте і ми будемо любити їх, висловлюючи цю любов у практиці свого життя!», – наприкінці заходу закликала бібліотекар юних читачів.