vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Режим обслуговування користувачів в публічних бібліотеках ЦБС Подільського району з 1 червня по 31 серпня 2021 року 

af

15 серпня в Універсальній публічній бібліотеці № 11 відбувся інформаційний семінар з загальних питань для незайнятого населення. Фахівець Подільського центру зайнятості Кирилюк Марія ознайомила учасників семінару з основними положеннями Законів України «Про зайнятість населення»

«Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», а також акцентувала увагу на тому, що з 1 січня 2019 року вступив в дію новий «Порядок реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу», яких вніс суттєві зміни у підході надання послуг клієнтам служби зайнятості. Запроваджується поглиблений індивідуальний супровід безробітних кар’єрним радником, який є індивідуальним консультантом у пошуку роботи, плануванні кар’єри та підвищенні конкурентоспроможності на ринку праці. Кар’єрні радники допомагають клієнтам прийняти максимально вигідне рішення для того, щоб особа якнайшвидше повернулася на ринок праці, або започаткувала власну справу.