vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування вкористувачів бібліотеках з 1 вересня 2021 року

af

13 серпня з метою інформування населення про сучасний комплекс соціальних послуг, які надає служба зайнятості Подільського району, переваги легальної зайнятості, в бібліотеці № 11 відбувся семінар із загальних питань зайнятості та стану ринку праці.

Слухачі були ознайомлені з послугами, які надає державна служба зайнятості, з ситуацією на ринку праці м. Києва, порядком надання статусу безробітного, правами і обов’язками зареєстрованого безробітного, поняттям про підходящу роботу, організацією професійного навчання безробітних громадян державною службою зайнятості, умовами та тривалістю виплати допомоги по безробіттю. Учасники семінару обговорили притаманні навички та вміння, необхідні для успішного працевлаштування в сучасних умовах. Присутніх ознайомлено з електронними сервісами державної служби зайнятості, зокрема створення “Електронного кабінету шукача роботи”, який дає можливість розмістити резюме, уточнити заплановані та фактичні дати відвідування служби зайнятості, дізнатися про заходи, які проводитиме служба зайнятості та ін. Бажаючі отримали особисті консультації з питань працевлаштування