vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування користувачів в бібліотеках з 1 листопада 2021 року

af

В кожній людині є частка творчої думки. У деяких людей це виражається в бажанні співати, в інших – писати вірші, у третіх – малювати. Навчитися малювати може кожен, навіть якщо йому здається, що у нього до цього немає здібностей.

В кожній людині є частка творчої думки. У деяких людей це виражається в бажанні співати, в інших – писати вірші, у третіх – малювати. Навчитися малювати може кожен, навіть якщо йому здається, що у нього до цього немає здібностей. Головне – повірити в себе. Хочеш швидко й легко навчитися малювати веселих звірят, казкових героїв, улюблені іграшки, прекрасні пейзажі? Підготуй кольорові олівці, фломастери, фарби – і до роботи. Навчитись цьому допоможуть книжки, представлені на ART-виставці «Дороги, що ведуть до мистецтва» в бібліотеці ім. Олександра Копиленка для дітей. Лінія за лінією, штрих за штрихом, крок за кроком – і Ти досягнеш результату, про який раніше годі було й мріяти, як це зробив наш читач Пономаренко Олександр, малюнки якого представлені на виставці в бібліотеці.
Дивися, пробуй, експериментуй і розкривай свій талант!