vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування вкористувачів бібліотеках з 1 вересня 2021 року

af

8 серпня в універсальній публічній бібліотеці № 11 для людей, що шукають роботу відбувся семінар «Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме».

Захід проходив у формі діалогу, під час якого учасники семінару за допомогою фахівця відділу активної підтримки Олени Акімової дізналися, де шукати джерела інформації про вакансії. З`ясували, що інформацію про вільні робочі місця можна знайти в засобах масової інформації, інформаційних заходах служби зайнятості (ярмарки вакансій, аукціони претендентів), через особисті контакти, оголошення в громадський місцях, різноманітні бази даних в мережі інтернет. Пані Олена порадила присутнім звернутися до свого кар`єрного радника та зареєструватися в «Електронному кабінеті», за допомогою якого є можливість створити власне резюме, здійснити підбір роботи, ознайомитись з інформацією про тимчасову зайнятість та про можливість професійного навчання.