vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування вкористувачів бібліотеках з 1 вересня 2021 року

af

6 серпня в універсальній публічній бібліотеці № 11 відбувся інформаційний семінар із загальних питань працевлаштування для незайнятого населення.

Головний фахівець Подільського центру зайнятості Скібіна Марія презентувала людям, що шукають роботу, основні послуги державної служби зайнятості та сучасні підходи щодо їх отримання. Пані Марія розповіла про електронні сервіси державної служби зайнятості та про єдиний електронний портал державної служби зайнятості, які значно облегшують пошук роботи й звернула увагу присутніх на переваги легальної зайнятості та загрози нелегальної трудової міграції. А ще нагадала про запобігання дискримінації та гендерної нерівності при влаштуванні на роботу. Наприкінці семінару фахівець служби зайнятості представила пошукачам роботи стан регіонального ринку праці та рекомендувала користуватися при пошуку роботи «Єдиним соціальним середовищем зайнятості», який відтепер має більш зручний та зрозумілий інтерфейс, що надає можливість швидкого пошуку вакансій та резюме по всій Україні.