vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування користувачів в бібліотеках з 1 листопада 2021 року

af

14 червня бібліотекар бібліотеки імені Корнія Чуковського для дітей Ольга Соломонюк долучилася до подіумної дискусії «В тиху гавань чи до нових берегів? Виклики та нові перспективи німецько-українського співробітництва» у рамках проекту «Ukraine Сalling», що реалізується за підтримки Європейського університету Віадріна у співпраці з Німецькою асоціацією україністів. Захід відбувся в Посольстві Федеративної Республіки Німеччина в Україні.


Внаслідок Майдану співпраця між Україною та Німеччиною посилилася у багатьох напрямках – спеціальні програми в галузі децентралізації, Українсько-німецький рік мов, різноманіття коопераційних проектів щодо розвитку громадянського суспільства стали значним імпульсом для розвитку двостороннього обміну. З українського боку виникли нові структури, такі як, наприклад, нещодавно заснований Український інститут, що надають нові можливості для двосторонньої підтримки. Однак не всі очікування обох сторін справдилися, деякі з них поки так і залишилися лише очікуваннями. Про це говорили учасники дискусії: Вольфґанґ Біндзайль – радник-посланник, Посольство Федеративної Республіки Німеччина в Україні, м. Київ; Юлія Федів – кандидат наук, виконавча директорка Українського культурного фонду, м. Київ; Ґізела Ціммерманн – кандидат наук, керівниця Iнформаційного центру DAAD, м. Київ; Александер Маркус – голова правління Німецько-Української промислово-торговельної палати, м. Київ, а модератором дискусії був журналіст Денис Трубецкой. Під час подіумної дискусії обговорювалися питання подальшої двосторонньої співпраці на партнерському рівні між Україною та Німеччиною. Особливу увагу приділяють учасники даного проекту середній та вищій школі, зокрема навчанню та стажуванню української молоді в Німеччині.

https://cbspodil.tumblr.com/post/185674561395/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%96%D1%83%D0%BC%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%BA%D1%83%D1%81%D1%96%D1%8F-%D0%B2-%D1%82%D0%B8%D1%85%D1%83-%D0%B3%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D1%8C-%D1%87%D0%B8-%D0%B4%D0%BE-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%85