vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

2 червня у бібліотеці імені Олександра Грибоєдова відбулося 108 засідання києвознавчого клубу «Кияни».


Це літнє засідання буяло усіма барвами літа, даруючи естетичну та пізнавально-києвознавчу насолоду. Клубівці радо вітали гостю, художницю-вишивальницю з Хмельниччини Ніну Гончарук. Лауреат конкурсу «Золота голка України», заслужений майстер народної творчості, яка занесена у Національний реєстр рекордів України за найбільшу кількість вишиваних картин (235 різножанрових робіт), презентувала у читальному залі бібліотеки виставку своїх картин «Вишивана Україна», справжню рукотворну красу. Ніна Іванівна приймала щирі вітання від шанувальників її творчості та друзів – Йосипа Осташинського, Ірини та Олександра Соколових й інших. Голова клубу Віталій Баканов вразив присутніх цікавими фактами про гору Щекавицю. Дуже надихаючий виступ Владислава Барановського ознайомив із творчістю Петра Приступова, кобзаря, автора пісень на вірші Григорія Сковороди. Всеволод Дубовецький подарував можливість уявно мандрувати вулицею Гоголівською. Емоційно-насиченою і цікавою була розповідь Надії Щербо про відвідини будинку художників-скульпторів Ади Рибачук та Володимира Мельниченка. Ситникова Олена викликала живий інтерес, представивши аудіозапис радіорепортажу її чоловіка Володимира Ситникова про вулицю Кравченка, історію назви району Лук’янівка та стадіону «Старт». Нащадок знаменитого льотчика Петра Нестерова – Нестеров Олександр Феодосійович запропонував присутнім цікаву історію про своє дитинство на Андріївському узвозі та захопив розповіддю про Петра Нестерова. З великим задоволенням клубівці прослухали пісню «Андреевский спуск» у виконанні Олександра Нестерова. Любов Костенко подарувала незабутні враження, продемонструвавши свої майстерно вишиті картини. Валентина Зеленська проникливо розповіла про відвідини концерту нашого клубівця, барда Бориса Кесельмана. Квітучий сад києвознавства продовжує буяти пишним цвітом, дарувати нові знайомства та незабутні враження. Чекаємо на вас на черговому засіданні клубу «Кияни» 23 червня о 12:00. Відкривайте Київ разом з нами!

https://cbspodil.tumblr.com/post/185334451495/%D0%BA%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%B8%D0%B9-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1-%D0%BA%D0%B8%D1%8F%D0%BD%D0%B8-020619-%D1%96%D0%BC-%D0%BE