Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

18 квітня в універсальної публічної бібліотеці № 11 Подільського району відбулося заняття клубу для безробітних, старших 50 років «Мудрість. Досвід. Професіоналізм».


Тема заняття – «Чи можна знайти роботу після 50-ти років?». «Зазвичай, передпенсійний вік співпадає із кризою у зрілому віковому етапі людини. Криза – це перехідний етап. Коли щось змінюється, варто адаптуватись до цих змін, тоді наступний життєвий етап буде більш гармонійним і позитивним», – зауважила Ольга Деркачова, головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Пенсійного фонду. «Людина передпенсійного віку, яка залишається без роботи, впадає у відчай, втрачає віру у своє працевлаштування, своє майбутнє. Але цей вік має й переваги: досвід, висока кваліфікація, відповідальність», – запевнили фахівці Центру зайнятості. Вони нагадали учасникам шляхи пошуку роботи, правила написання резюме-візитівки пошукача роботи, навчали, як підготуватися до співбесіди і самопрезентації. Учасники заняття поділилися своїми успіхами та невдачами пошуку роботи.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: